7 Жовтня 2019
Новини

Як Сильвестр Сталлоне та Річард Гір ледь не побилися через Леді Ді

Як Сильвестр Сталлоне та Річард Гір ледь не побилися через Леді Ді

Вже зовсім скоро у Великій Британії надходять у продаж мемуари Елтона Джона під назвою «Я, Елтон Джон».

Однак наразі видання Daily Mail публікує деякі епізоди з книги 72-річного музиканта. Так стало відомо, що два роки тому сер Елтон зізнався, що ледь не помер через інфекцію, яку підхопив після лікування онкології, передає ТСН.

Окремої уваги заслуговують стосунки співака з королівською родиною, зокрема з принцесою Діаною. Так виконавець пригадав епізод, як одного разу через Леді Ді зчепилися Річард Гір та Сильвестр Сталлоне.

Їхня зустріч відбулася на вечірці в Лондоні, яку організовував сам Елтон Джон і його парнер Девід Ферніш. На той час вже розлучена Діана та вільний Річард Гір зацікавилися одне одним.

«Поки ми, всі базікали, я не міг не помітити дивну атмосферу в кімнаті. Судячи за поглядами, які кидав на Діану і Річарда Гіра Сильвестр Сталлоне, він був зовсім не в захваті від їхнього зародження дружби. Думаю, він з'явився на вечірку з наміром позалицятися до принцеси і виявив, що його плани рухнули. Зрештою подали обід, ми вирушили в їдальню і розсілися за столом. Не було тільки Річарда Гіра і Сильвестра Сталлоне», - йдеться у описі Джона.

Виявилося, що Гір і Сталлоне перебували у коридорі на межі того, щоб вирішити свої розбіжності з приводу Діани кулаками. Після обіду Діана і Річард продовжили своє спілкування, а обурений Сталлоне вирушив додому.

Елтон Джон повідомив, яка традиція протягом 25 років підігріває його романтичні стосунки з чоловіком

«Я б ніколи не прийшов, якби знав, що цей безглуздий «чарівний принц» буде тут ... Якби я її захотів, то я б її отримав», - різко сказав Сталлоне.

Однак за словами виконавця, Діана навіть не усвідомила, що сталося. Або ж для неї це була абсолютно звичайна річ.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: принцеса діана, скандал, сильвестр сталлоне, великобританія, елтон джон
В тему