16 Липня 2019
Новини

Топ-5 найпопулярніших вишів серед абітурієнтів – Міносвіти

Топ-5 найпопулярніших вишів серед абітурієнтів – Міносвіти

За перші п’ять днів вступної кампанії-2019 заяви подали більш ніж півмільйона абітурієнтів, повідомляє Міністерство освіти і науки.

Серед вишів, які випускники обирають найчастіше, три столичних і два львівських. У відомстві повідомили, що станом на 15 липня створено 154 332 електронних кабінетів, з них майже 96% активовані.

Абітурієнти подали 504 333 електронні заяви. На основі цього був складений рейтинг 5 вищих навчальних закладів, студентами яких хочуть стати найбільше випускників:

Київський національний університет ім. Шевченка – майже 20 тисяч заяв;

Львівський національний університет ім. Франка – майже 19 тисяч;

Київський національний торговельно-економічний університет – трохи більше 17,5 тисяч;

НТУУ Київський політехнічний інститут ім. Сікорського – майже 16,5 тисяч;

НУ Львівська політехніка – 15 тисяч.

В цілому на ці університети припадає майже п’ята частина від понад півмільйона заяв – майже 18%.

Як стверджує прес-служба МОН, часто абітурієнти намагаються подати заяви на ті спеціальності, куди не мають необхідних сертифікатів ЗНО. Система не пропускає такі заяви. Щоб уникнути цієї проблеми, потрібно спочатку дізнатися, сертифікати ЗНО з яких саме предметів потрібні, щоб вступити на обрану позицію.

Набір сертифікатів на основні та небюджетні конкурсні пропозиції можуть відрізнятися. Також абітурієнт може подавати сертифікати не тільки цього року, а й 2018 і 2017 року в будь-якій зручній йому комбінації. З 2017 року не приймаються лише оцінки ЗНО з іноземних мов.

У разі помилки в документі про базову або середню освіту вступники можуть реєструвати електронні кабінети і подавати заяви до вишів, не чекаючи виготовлення дубліката

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, Україна, міносвіти, вища освіта, освіта
В тему