8 Червня 2019
Новини

Назвали п’ять способів зберегти молодість

Назвали п’ять способів зберегти молодість

Дослідники стверджують, що процес старіння організму все ж можна уповільнити.

1 червня експерти склали топ-5 методів, які сприяють збереженню молодості, пишуть Аспекти.

У першу чергу рекомендується зберігати фізичну активність. Експерименти вчених показали, що у людей похилого віку з високим рівнем фізичної активності нижчий рівень холестерину, в кращому стані когнітивні функції, а деякі функції імунної системи можна порівняти зі станом у молодих.

На другому місці по користі для збереження молодості — вживання клітковини. Фрукти, овочі та цільнозернові злаки в раціоні зміцнюють судини і підтримують роботу мозку.

Також важливо вживати білок.

У віці після 40 років організм стабільно втрачає м’язову масу, даний процес – другий маркер старіння після придушення когнітивної діяльності. В ідеалі при кожному прийомі їжі слід з’їдати 25-20 г білка.

Черпати цей елемент можна з горіхів, молока, бобових і нежирного м’яса.

Крім того, для молодого виду важливо підтримувати здоров’я мікрофлори кишечника. Від цього залежить схильність в тому числі нейродегенеративних захворювань, старечого недоумства. Фахівці радять відмовитися від куріння, алкоголю і контролювати харчування.

Корисними будуть і прогулянки на природі. На свіжому повітрі організм отримує вітамін D, який має властивість захищати від розвитку вікових захворювань.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, молодість
В тему