8 Квітня 2019
Новини

Автомобілістам на замітку: ТОП-5 звичок, які «вбивають» машину

Автомобілістам на замітку: ТОП-5 звичок, які «вбивають» машину

Експерти назвали звички, здатні понищити навіть новий автомобіль.

Позбувшись від них, власники зможуть «продовжити життя» своїй машині та зберегти гроші в гаманці, – повідомляє MMR.

На першому місці опинилася начебто нешкідлива звичка їздити на напівпорожньому паливному баку. Однак вона завдає значної шкоди паливній системі, особливо це стосується машин «у віці». Експерти радять заповнювати бак на три чверті, і робити це однією заправкою, а не доливаючи бензин по чуть-чуть.

Найчастіше власники універсалів, або інших класів з великим багажним відділенням завантажують автомобілі під зав’язку, нерідко перевищуючи ліміт середньої вантажопідйомності, що призводить до зношування підвіски і інших деталей. Трійку найбільш небезпечних звичок замикає необережна їзда, до якої відноситься різкий старт на «холодному» двигуні. Вся справа в тому, що при морозі дрібні деталі не примерзають, але при цьому стають більш крихкими, а коли двигун різко набирає обертів, то це може привести до їх поломки.

На четверте місце фахівці віднесли використання передачі при зупинці, замість ручного гальма. Це призводить до того, що зчеплення піддається навантаженню, і в підсумку може зламатися. ТОП-5 замикає поширена теорія про те, що якщо залишати руку на важелі коробки передач, то це може призвести до несправності.

Читайте також:

В Луцьку інженер вигадав «дровомобіль»: старенька Таврія їздить на дровах (відео)

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство
В тему