26 Березня 2019
Новини

Хороше здоров’я: назвали шість ознак

Хороше здоров’я: назвали шість ознак

Фахівці оприлюднили шість ознак, за якими легко визначити хороше здоров’я.

Дослідження особливо актуально для сучасної людини, яка часто не має вільного часу для здачі всіх необхідних аналізів і проходження обстежень, – пише Ukrhealth.

Перша ознака хорошого здоров’я – міцне волосся, що вказує на душевний спокій і правильне харчування. Зворотне свідчить про ослаблення імунітету і термінової потреби в вітамінах. Друга характерна риса – достатня щільність нігтів і відсутність на них білих плям. Поява на рогових пластинках будь-яких плям сигналізує про погіршення нормальної життєдіяльності організму.

Третя властивість міцного здоров’я – відсутність запалень у роті і кровоточення ясен. Підвищена чутливість зубів може бути пов’язана з серцевими хворобами, а неприємний запах з ротової порожнини – з порушенням роботи шлунково-кишкового тракту. Четверта ознака – нормальний стілець, без запору або діареї.

П’ятим критерієм гарного стану організму є достатній сон. При регулярних недосипаннях підвищуються шанси на розвиток діабету, ожиріння і хвороб серця. Через нестачу сну людина може легко дратуватися, перебувати в поганому настрої і легко піддаватися різним інфекційним захворюванням.

Шостим показником належного здоров’я вченими названа соцпідтримка. Ряд психологічних досліджень довів: чим ширше у людини соціальне коло спілкування, тим менш вона схильна до психічних розладів.

Читайте також:

Денна потреба води – медики розвінчали популярний міф

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, здоров'я
В тему