18 Лютого 2019
Новини

Діти з кашлем і нежитем можуть ходити у школу, – Супрун

Діти з кашлем і нежитем можуть ходити у школу, – Супрун

За умови, що дитину при тому оглянув лікар.

Виконувач обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла, в якому випадку краще залишити хвору дитину вдома, а коли це робити необов'язково, – пише Главком.

«За рекомендацією Американської академії педіатрії, нежить або кашель, що продовжуються після перенесеної хвороби, не є перешкодою для відвідування дитсадка або школи», – зазначила вона.

Супрун уточнила, що дитина може піти в школу тільки за умови, що її оглянув лікар і дозволив відвідувати навчальний заклад; якщо температура – не збита ліками – нижче 38 градусів та якщо дитина активна і добре себе почуває.

«Винятки – періоди епідемії грипу. У такий час кашель, нежить чи хворе горло – вагома причина залишити дитину вдома», – заявила чиновник.

За словами в.о. міністра, дитина може залишатися заразною протягом двох тижнів після перенесеної простуди - незалежно від того, кашляє вона і має нежить чи ні.

Також Супрун роз'яснила, у яких випадках не варто відпускати дитину в школу або садок: якщо через хворобу дитина не може брати участі у всіх заняттях – якщо вона у поганому настрої, плаксива і неактивна; у разі гострої фази інфекційного захворювання (температура вище 38 градусів і респіраторні симптоми); якщо дитина виглядає хворою (плач, утруднене дихання або висипання на шкірі).

«Збираючи дитину в дитячий сад або школу, будьте уважні. Якщо ви не впевнені, що вона здорова, краще проконсультуватися з лікарем і прислухатися до його рекомендацій», – попередила Супрун.

Читайте також:

Рішення суду: Уляні Супрун дозволили очолювати Мінздоров’я

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство
В тему