Життя

«Щоб підкорити серце затятого холостяка, на зустріч я приїхала велосипедом посеред зими»

«Щоб підкорити серце затятого холостяка, на зустріч я приїхала велосипедом посеред зими»

Він міг побитися об заклад, що до кінця своїх днів залишиться холостяком.

Про це йдеться у газеті "Твій портал".

Вона 30 років прожила у щасливому шлюбі і після смерті чоловіка не думала не те що про нову сім’ю, навіть про можливість кохання.

І от ці двоє таких різних людей в якусь мить збагнули: любов не запитує дозволу й не зважає на вік – вона просто приходить…

Сергій – науковець та актор. Ніна – акторка. Їх познайомив інтернет, коли обом було за 50-т. Під приводом купівлі книги Ніна призначила Сергієві зустріч. Чоловік погодився, зустрілися. Але… жодна іскорка в його блакитних очах не спалахнула під час знайомства з Ніною.

Втім жінка не дала задньої. Просто вирішила, що однієї спроби замало. І під час наступної зустрічі вирішила здивувати цього розумного красеня.

– Це був грудень. А я приїхала до Сергія велосипедом. Бачили б ви його очі. Це був зовсім інший, ніж раніше, погляд! – усміхається пригадуючи оповідачка.

Ось так Ніна домоглася ефекту «Вау». Зацікавила чоловіка як людина і як жінка. Вони почали спілкуватися. А вже через пів року разом поїхали в мандрівку Францією.

– Якщо чесно, то поїздка до Парижа була мрією всього мого життя, – продовжує жінка. – Але я навіть подумати не могла, що коли разом із Сергієм піднімемося на третій рівень Ейфелевої вежі, то я почую три прості, але такі дорогі слова: «Я тебе люблю... І зроблю все для того, аби ти була щасливою зі мною».

– Сказав – і зробив!  – долучається до розмови Сергій. І далі ці двоє закоханих уже навперебій згадують, як стрімко росло їхнє кохання. Як біля Ніагарського водоспаду чоловік зробив нареченій пропозицію руки та серця. Як потім було весілля в Лас-Вегасі. І як дотепер кохання змінює цих не молодих уже людей, наповнює, окриляє!..

– Ми по-новому поглянули на наше життя. Переоцінили його. І стали постійно мандрувати, – каже Сергій.

– А я за місяць скинула 13 кілограмів! – усміхається Ніна.

– Знайомі, буває, зустрічають нас і не впізнають: «Що з вами сталося?!» А ми відверто кажемо: «Це кохання!..» – розповідає подружжя.

Щоправда, ставити штамп у паспорті Ніна із Сергієм не поспішали. Ця осіння любов була для них чимось фантастичним, якоюсь казкою, яку не хотілося розвіяти соціальними умовностями.

Проте через три роки закохані зрозуміли: їхні почуття дозріли до того, щоб дві самодостатні людини стали одним цілим – сім’єю. А ще через рік молодята повінчалися, давши перед Богом і людьми обітницю бути разом у радості й печалі, в достатку та в бідності.

– Часом я запитую Ніну: «А уявляєш, як би склалося життя, зустрінься ми в років 18-ть?» – додає Сергій. – Але моя Ніна – мудра дівчинка. Тому на ці слова відповідає: «Тоді хтозна, чи узагалі б у нас щось вийшло…»

БІЛЬШЕ ВРАЖАЮЧИХ ТА ДУШЕВНИХ ЖИТТЄВИХ ІСТОРІЙ ЧИТАЙТЕ В ГРУПІ «ЖИТТЄВІ ДРАМИ»  В FACEBOOK! ЩОБ ПІДПИСАТИСЯ НА НЕЇ — НАТИСНІТЬ ТУТ!

Ніна Грицюк      

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Життя, кохання, Долі
В тему