Відео

Коронавірус в Україні: лікування госпіталізованого хворого обходиться у 10 тисяч гривень на добу

Коронавірус в Україні: лікування госпіталізованого хворого обходиться у 10 тисяч гривень на добу

Лікування госпіталізованого пацієнта, хворого на коронавірус, в українських лікарнях сягає 10 тисяч гривень на добу.

Як повідомила в ефірі "ТСН" заступник міністра охорони здоров'я України Ірина Микичак, 80% пацієнтів з коронавірусом не потребують стаціонарного лікування.

"А з тих 20-30% пацієнтів, яких зараз в Україні госпіталізують, вони потребують інтенсивної терапії. Тому діапазон лікування залежить від цього. Приблизно від 300 грн. до 10 тис. грн. в день йде на лікування одного пацієнта в різних лікарнях в Україні", – зазначила вона.

За словами Микичак, вартість лікування залежить від стану пацієнта і тяжкості перебігу захворювання, від тактики, яку вибирає той чи інший лікар або клініка, і від сприйняття пацієнтом того лікування, яке призначається.

Вона підкреслила, що фінансування стаціонарного лікування беруть на себе держава і меценати.

"Держава бере на себе лікування через медичну субвенцію. А вже за квітень це лікування буде профінансовано відповідним пакетом програми медичних гарантій Національної служби здоров'я України. Безсумнівно, що до цього додаються і місцеві бюджети, долучаються благодійні фонди, меценати, за що ми дуже вдячні всім, хто сьогодні бореться з епідемією, хто підтримує наших медиків", – додала заступник голови МОЗ.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, коронавірус, медицина, лікування
В тему