Поради

ТОП-5 проблем у ліжку, яких насправді не існує (18+)

ТОП-5 проблем у ліжку, яких насправді не існує (18+)

Секс у суспільному розумінні часто нагадує змагання: хто довше, хто краще, хто вище, хто сильніший. Статевий акт обов'язково повинен бути «ідеальним»: на шовкових простирадлах, при мерехтінні свічок, під гарну музику. Однак, у реальному життя все буває трохи інакше.

Мати фантазії — це не погано. І добре, якщо секс у вашій голові на 100% збігається з сексом у реальності. Але іноді ми покладаємо на процес занадто багато очікувань. Бажаємо, щоб секс був найкращим, незабутнім, найкрасивішим.

Або – це «всього лише секс». Упередження і високі очікування заважають отримувати задоволення від справжнього сексу - як в житті, а не як в кіно. Давайте подивимося, які «проблеми» в сексі нам нав'язує суспільство і чому насправді їх не існує.

«Проблема»: не хочу займатися сексом

Насправді: різновид норми

Прийнято, що людина, особливо чоловік, хотіти сексу зобов'язаний завжди. Навколо культу сексу будується сучасна культура, музика та кіно; про секс говорять серед друзів і в інтернеті; навіть ми постійно пишемо, як зробити секс крутішим. Але також абсолютно нормально сексом не займатися. Бажання приходить і відходить, воно залежить від багатьох факторів: стрес, здоров'я, фаза циклу, відносини між партнерами. Немає нічого страшного в тому, щоб після важкого дня не хотіти скакати на комусь. Крім того, у світі є асексуали, приблизно 1% населення. Асексуали не цікавляться сексом в цілому і не прагнуть ним займатися приблизно ніколи.

«Проблема»: не відчуваю оргазм

Насправді: краще розслабитися

Візьміть будь-яку еротичну розповідь: героїня відчуває пік насолоди кілька разів за акт, в яскравих фарбах і без особливих зусиль. Ми починаємо перекладати ці установки на себе і чекаємо, що також відчуватимемо хвилі оргазму щоразу. Так ще і партнер засмучується, коли ви довго не можете закінчити разом з ним. Звичайно, можливо, що кожен секс закінчиться оргазмом. Проте, це далеко не обов'язково. Ми — люди, а не функції. Ми не зобов'язані кожен секс закінчувати оргазмом, секс приємний сам по собі.

«Проблема»: коли партнер виходить, лунає неприємний звук

Насправді: це просто фізіологія

Природні речі, на зразок незвичайних поз або звуків із вагіни, здаються неприродними. Ну правда, як давно ви бачили еротичний фільм, у якому були подібні речі? А насправді це абсолютно нормально і є частиною фізіології і просто фізики. Під час статевого акту з членом у піхву потрапляє повітря. Після повітря виходить з неприємним звуком, що плескає. Якщо ставитися до цього як до нормального явища, то і проблемою бути перестане.

«Проблема»: у нього/у мене мене занадто маленькі/великі [вставити частину тіла]

Насправді: тіло є тіло

Вступаючи в близькість з новою людиною, нам часто страшно — а раптом він подумає, що зі мною щось не так? У мене маленькі груди, короткі ноги, спина в прищах... Чоловіки в свою чергу турбуються через розмір члена. Відчуття, що будь-який секс перетворюється на конкурс краси. Якщо двоє людей вирішили зайнятися сексом, значить, їх влаштовує те, що вони бачили перед собою. Коли чоловік відмовляється спати з вами через розмір стегон, то справа не в вас, а в ньому. А для тих, кого турбує саме практична частина (наприклад, член не дає достатнього проникнення), придумали купу секс-іграшок. Насадки, укорочувачі, імітатори - все для вашого задоволення.

«Проблема»: хлопець мастурбує, хоча у нього є я

Насправді: це різні речі

Здається, що в житті з'являється стабільний партнер, інші сфери сексуальності повинні під нього підлаштуватися. Але так не працює: різні сфери виконують різні функції. Наприклад, читання еротичних оповідань насичує емоційно, статевий акт - фізично. Мастурбація багатьом допомагає розслабитися після важкого дня, і акт мало пов'язаний з отриманням задоволення або фантазіями про інших жінок.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: секс, жінки
В тему