Поради

Представники цих трьох знаків Зодіаку найчастіше змінюють стать

Представники цих трьох знаків Зодіаку найчастіше змінюють стать

Іноді природа помиляється і біологічна стать деяких людей не збігається з соціальною.

Скільки у світі трансгендерів – достеменно невідомо. Існує приблизна статистика країнами, але вчені вважають її нерепрезентативною. Найчастіше дослідники схиляються до того що, що на 30 тисяч жителів припадає один трансгендер. Також існує статистика того, які риси характеру є у людей, які частіше за інших змінюють стать. Ці ж риси властиві певним знакам зодіаку.

Телець

Представники цього знаку люблять порядок і стабільність, але їх може вивести з колії те, що вони не можуть прийняти себе. Усе життя Тельців може зруйнуватися через це. Вони не відразу приходять до рішення змінити стать, але коли розуміють, що їм це необхідно, то рухаються до наміченої мети, незважаючи на перешкоди.

Після операції, коли вони почуваються комфортно, вони відразу ж входять у нову роль і намагаються знайти собі людину, яка прийматиме їх і бути поряд до кінця днів.

Стрілець

Стрільці вже у свідомому віці усвідомлюють необхідність зміни статі. Спочатку вони ставляться до цих думок з побоюванням, а коли приймають свою орієнтацію остаточно, то відразу починають робити кроки у бік зміни статі. Вони розуміють, що після операції їхнє життя зміниться і вони зможуть на повну силу виявляти свою допитливість і спрагу вражень.

Вже після зміни статі вони намагаються не зациклюватися на цьому та біжать назустріч світу. Їм неважливо, чи знайдуть вони кохання всього життя. Головним у житті стає жага вражень вже у новому образі.

Риби

У Риб добре розвинена інтуїція, тому натяки на нетрадиційну орієнтацію з'являються у них змалку. Спочатку це відбувається на рівні жартів, але підсвідомо вони розуміють, що насправді хочуть іншого. Оскільки вони звикли плисти за течією і не чинити опір обставинам, Риби довго відтягують прийняття себе і зміну статі. Однак пізніше все одно до цього приходять.

Після операції вони намагаються не розповідати незнайомим людям про свій життєвий досвід, оскільки важко сприймають критику. Однак якщо Риби знайдуть того, хто їх прийматиме, він, напевно, стане їм другом на довгі роки.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: прогноз астрологів, поради астролога, цікаво знати
В тему

Останні матеріали