Поради

Як познайомитися зі своєю темною стороною

Як познайомитися зі своєю темною стороною

Нумерологія – одна з езотеричних наук, що визначають характер і долю людини за датою її народження.

У більшості випадків прогнози і розрахунки акцентуються на позитивних якостях людини. Сьогодні ви дізнаєтеся, як визначити темну сторону вашої особистості.

Будь-які дії в нумерології починаються з розрахунку персонального числа, яке відповідає за переваги і недоліки людини. Формула проста: беремо цифри, що входять в дату народження людини і складаємо їх до тих пір, поки не вийде число від 1 до 9. Наприклад: людина народилася 22.10.1989. Складаємо всі цифри дати народження, поки не вийде однозначне число: 2 + 2 + 1 + 0 + 1 + 9 + 8 + 9 = 32 = 3 + 2 = 5. Це і буде шукане персональне число.

Тепер розглянемо, яку темну сторону вашої особистості приховує кожна цифра.

  • Одиниця не цінує по-справжньому друзів і близьких, що часто призводить до нерозуміння і образ з їх боку. Багато з них дуже ревниві. До того ж, одиниці завжди впевнені в своїй правоті і стоять на своєму до останнього.
  • Двійка відрізняється нерішучістю, часто їй складно прийняти рішення. Їй складно покладатися на власні сили, тому вона намагається все влаштувати так, щоб догодити оточуючим і заслужити їх схвалення.
  • Трійка - натура захоплива, часто вже не схильна до вірності у відносинах. Їй властиво починати багато справ, але далеко не всі з них закінчувати. У більшості трійок є хоча б одна залежність (куріння, ігроманія і т.п.) від якої страждає як вона, так і близькі.
  • Четвірці не вистачає творчих ідей і гнучкості мислення, тому часто їх життя досить рутинне і нудне. При цьому четвірці дуже важлива матеріальна складова життя, що змушує її підлаштовуватися під оточуючих, якщо вона бачить в цьому вигоду.
  • П'ятірки відрізняються нестабільною нервовою системою. Це може виражатися як у відсутності самоконтролю, так і в нападах депресії. Через перепади настрою п'ятірки не самі надійні партнери в будь-якій сфері.
  • Шістка з дитинства лінива і схильна ховати голову в пісок від будь-якої, навіть дріб'язкової, проблеми. Її тяга до прокрастинації велика, тому працювати в зв'язці з шісткою - справжнє покарання.
  • Сімка відрізняється закритістю і любов'ю до самокопання, тому вона часто перебуває в похмурих думках або тривожиться через дрібниці. Більшість сімок любить усамітнення - оточуючим не варто на них ображатися.
  • Вісімка досить агресивна і часто може бути жорстока навіть по відношенню до близьких людей. Вона розважлива, схильна у всьому шукати вигоду, для неї важливий суспільний статус. Якщо ви колеги з вісімкою - не стійте у неї на шляху, для неї гарні будь-які способи досягнення мети.
  • Дев'ятка часто здається навколишнім зарозумілою, тому що або не хоче або боїться здатися справжньою. Через це виникають проблеми в спілкуванні з оточуючими і навіть найталановитіші дев'ятки через це часто виявляються неоціненим по достоїнству.

Тепер, знаючи свою «темну» сторону, ви можете успішніше працювати над своїми недоліками!

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: містика, психологія, цікаво знати
В тему