Поради

Ці люди ніколи не пробачать образу: астрологи склали ТОП-5

Ці люди ніколи не пробачать образу: астрологи склали ТОП-5

Астрологи визначили топ-5 представників зодіакального кола, у яких почуття образи ніяк не піддається контролю.

Риби

На п'ятому місці опинилися Риби. Люди, що з'явилися на світ під цим знаком Зодіаку, прощають кривдників, але тим самим роблять собі лише гірше. У реальності вони продовжать накопичувати образу і рефлексувати, тому Риб краще не ображати.

Водолій

По частині образ зайняли четверту сходинку рейтингу Водолії. Заподіяти їм душевні страждання можна, лише зазначивши неможливість втілення їх задумів, і реакція послідує миттєво. При цьому Водолій не стане проявляти своє обурення зовні, він просто забуде ім'я нахаби і як він виглядає. Причому повернути прихильність вибаченнями не вийде: своє рішення Водолій вже не змінить.

Козеріг

Козероги розташувалися на третій позиції в списку. Народженим під цим знаком людям вкрай важливо знати, що їх цінують і носять на руках. Щоб образити Козерога, досить піддати критиці його бездоганні діяння або поставити під сумнів талант. А поранити душу допоможе іронія в його адресу. В результаті Козеріг надується і може почати приставати до перехожих, вимагаючи визнати його геніальність.

Рак

На другому місці – Раки. Представники цього знаку Зодіаку дуже чутливі люди, які виявляються в ауті через одне необережне слово. Але ключова проблема – як вирішити це непорозуміння. Іноді допоможуть ретельно підібрані слова для вибачень, а в окремих випадках доведеться докласти більше зусиль. Якщо впевненість в можливості залагодити конфлікт відсутня, то краще промовчати. Рак подується, але потім охолоне, після чого можна перед ним вибачитися.

Телець

Перше місце дісталося Тельцям. Їх краще зовсім не зачіпати, бо вони є досить вразливими натурами. Будь-яка висловлена безпосередньо думка може його поранити, змусити переживати і провалитися в тяжкі роздуми. Оскільки у Тельців надто багата уява, вони з легкістю легко накручують себе так, що, ставши причиною біди, дрібниця перетвориться на величезну образу. Вони не стануть мстити своїм кривдникам, але, надувшись, будуть сидіти в кутку і скаржитися на долю-злодійку.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: гороскоп, поради астролога, прогноз астрологів, стосунки
В тему