Поради

Самі боязкі знаки Зодіаку: ТОП-5

Самі боязкі знаки Зодіаку: ТОП-5

Нахабство, як відомо, - друге щастя, але є люди, від народження ним обділені. Як правило, вони дуже сором’язливі і скромні, бояться сказати зайве і не лізуть на рожен. Астрологи визначили, які представники гороскопу по праву заслуговують називатися найбоязкішими.

Рак

Рак – тривожний і ранимий знак, тому найчастіше воліє триматися в стороні від бурхливих подій. Раки часто уявляють собі передбачуваний результат ситуації, в якому хтось обов’язково зачепить їх ніжні почуття, тому закриваються в панцирі і не бажають виходити назовні, щоб уникнути розвитку такого сценарію. В колі найближчих людей, яким водний знак точно довіряє, Рак здатний розкритися у всій своїй красі, але для незнайомих людей буде здаватися закритою і маловідомою особистістю.

Діва

Діви вміють тримати під контролем практично все, крім власної чутливості. Надмірна самокритичність Діви не дозволяє їй ризикувати, змушуючи знову і знову аналізувати зроблену помилку. Діви часто бояться публічних виступів, уникають зайвих поглядів і уваги, не бажаючи надаватися центром обговорення для інших людей. Знак не хизується власною перевагою в якійсь області, тому часто в розмові опускає подробиці свого життя, щиро вірячи, що йому точно є куди рости.

Телець

Тельця складно назвати невпевненою в собі людиною, але знак досить скромний і тримається на людях стримано, вважаючи за краще зайвий раз не загострювати увагу на своїй персоні. Він веде відокремлене, закрите життя, намагаючись не впускати непотрібних людей до свого оточення. Навіть захоплення Тельця досить скромні, адже більшість представників знаку надають перевагу затишному домашньому дивану перед гучними вечірками.

Риби

Риби часто бувають настільки невпевненими в собі, що починають замикатися і сильніше віддалятися від оточуючих. Рибам складно виступати на публіці, читати звіт або вимовляти заготовлену промову. Водяний знак оповитий комплексами, позбутися яких без допомоги фахівця у Риб часто не вистачає сил. Боязкість знака зазвичай сильно заважає йому жити, тому багато Риби протягом життя виявляються в кабінеті психолога, витираючи сльози дбайливо запропонованими серветками.

Водолій

Водолії по суті своїй конфліктні, вважають за краще вирішувати все мирним шляхом, тому ніколи не лізуть в суперечки, обходячи гнітючу атмосферу стороною. Більшість Водоліїв - дуже ввічливі і виховані люди, їм не з чуток знайоме почуття такту. Тому перетинати особисті кордону чужу людину Водолії не стануть так само, як і не дозволять перетнути свої.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: гороскоп, поради астролога, прогноз астрологів, психологія, цікаво знати
В тему