Поради

Чому дітям і гіпертонікам не варто їсти магазинних сардельок?

Чому дітям і гіпертонікам не варто їсти магазинних сардельок?

Ми підкажемо вам, на що звернути увагу під час купівлі ковбасних виробів, щоб обрати максимально якісний продукт.

Про це йдеться у газеті "Твій вибір".

Мабуть, більшість людей, які читають цю статтю, підтвердять: гаряча соковита сарделька з гірчицею та гарніром – це смакота, яку завжди їмо із задоволенням ми та наші діти.

Але чому ж цей продукт лікарі не включають до дієтичного харчування і навіть заборонили школам годувати сардельками дітей?

Приховані ризики шукайте на упаковці

Експертка з якості та безпечності харчових продуктів Марія Янчик пояснює: сардельки, сосиски, копченина – це все продукти з обробленого м’яса, а часто навіть – із перероблених тваринних відходів, які змішуються зі шкідливими (хоча й не забороненими в Україні) інгредієнтами. А якщо ці м’ясні вироби ще й виготовлені за технічними умова (ТУ), то їхня якість може бути дуже навіть сумнівною.

– Якщо вже ви купуєте дітям варені ковбаси, то вибирайте хоча б продукцію вищої якості, де на упаковці зазначено ДСТУ (Державний стандарт  України), – наголошує Марія Янчик. – До того ж, навіть коли виробник зазначає, що ковбаса на сто відсотків складається з м’ясної сировини, не полінуйтеся прочитати, з якої саме сировини. Бо це можуть бути перероблені кістки, шкіра тощо.

Шкідливість ковбасних виробів і в тому, що вони містять нітрит натрію (це підсилювач смаку), фосфати, підвищену кількість солі та жиру. Тому лікарі не рекомендують щодня споживати сардельки. А з раціону дітей, вагітних, гіпертоніків і людей із порушенням обміну речовин краще взагалі виключити ковбасні вироби.

Яка порція не нашкодить здоров’ю?

Ну, і що ж робити, коли малюк край як хоче сардельок і від інших м’ясних страв відмовляється?

За словами дієтологині Анни Бєлокоз, дітям віком трьох-шести років дозволяється давати не більше від 50 г ковбасної продукції на день, шести-десяти років – не більше як 100 г, десяти і більше років – максимум 120 г сардельок на день.

Окрім цього, під час вибору продукції краще обирати ті ковбасні вироби, де на упаковці зазначається: «для дитячого і дієтичного харчування». Бо в таких сардельках і сосисках буде зменшено кількість солі, фосфатів і нітриту натрію.

Як смачну страву зробити ще й корисною

Однак, попри всі мінуси, якісні ковбасні вироби мають і чимало плюсів. Так, якщо вони вищого сорту й виготовлені відповідно до Державних стандартів України, то здатні поповнити наш організм такими корисними мікроелементами, як магній, натрій, фосфор, залізо.

Хоча найкращий варіант поласувати смачними, корисними і цілком безпечними ковбасками – приготувати їх самостійно.

Для запікання найкраще підійдуть шпикачки – тобто ковбаски зі шпиком (салом).

Для їхнього приготування знадобляться яловичина, нежирна свинина, очеревина та сало у приблизно однаковій кількості. Ці чотири інгредієнти треба перемолоти на м’ясорубці, додати часник, коріандр, сіль, перець, трішки цукру.

Аби максимально відкрити м’ясний смак виробу й домогтися ідеальної консистенції фаршу, додайте до нього дрібно поколотий лід або хоча б крижану воду. Після цього цю грудку фаршу треба відбити: підняти і з силою кинути на стіл мінімум вісім разів. Завдяки такій маніпуляції всі складові фаршу вступають між собою в реакцію, і це допомагає зробити ковбаски ще більш апетитними.

Наприкінці до фаршу варто долити холодної води, щоб ковбаски вийшли соковитими. Далі цим фаршем необхідно наповнити натуральну оболонку. Найкраще обирати тонкі чищені кишки свині. Наприкінці наповнену оболонку треба перемотати, надавши форму сардельок, та запекти.

Для дієтичного або дитячого харчування можна не додавати сала, а виріб зварити.

Що ж до молочних сардельок, то для їхнього приготування краще змішувати нежирну свинину, індичатину й курятину. Замість води наприкінці додати вершків чи молока максимальної жирності. А щоб ніжне м’ясне асорті максимально скріпилося під час варіння, додайте до фаршу одне-два яйця.

Ніна Грицюк

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: їжа, Поради, Здоров'я
В тему