Щоб покращити процес засипання треби знизити кімнатну температуру на кілька градусів.
Про це пише 24 канал.
Як заснути у спекотну погоду, коли ковдра вже й так замінена на простирадло, одяг давно знято, а вікна відкриті навстіж?


Серед найпоширеніших порад такі:
- Закрийте вікна. Адже насправді закриті вікна і штори допомагають підтримувати прохолоду в кімнаті, адже не дозволяють потрапити всередину гарячому повітрю.
- Використовуйте постіль з натуральних тканин та кладіть її до холодильника за 10 хвилин до сну. Це допоможе знизити температуру тіла швидше заснути. Якщо в холодильнику замало місця, то покладіть лише наволочку. Адже холодна сторона подушки завжди має попит. І пам'ятайте, що синтетичні тканини не пропускають повітря. Тому саме бавовна дозволить повітрю циркулювати, внаслідок чого вночі буде зберігатись деяка прохолода. Це ж стосується і вибору піжами та спідньої білизни.
- Прийміть холодний душ. Адже зниження температури тіла є основним кроком, який сприяє відпочинку і глибокому сну. Якщо ви не звикли до холодної води, тоді обливайтесь теплою, оскільки вона все одно допоможе знизити температуру тіла. До слова, одними з основних регуляторів температури тіла людини є руки і ноги, тому охолодження кінцівок сприяє загальному зниженню температури. Можна поставити біля ліжка відро з прохолодною водою і опустити в нього ноги. Ще один спосіб – прикладання холоду до зап'ясть і шиї. Так, поки поруч з пульсом буде щось холодне, мозок буде думати, що ви перебуваєте в прохолоді.
- Відмовтеся від алкоголю і білкової їжі. Алкоголь на ніч призводить до зневоднення організму, а білкові продукти підвищують швидкість метаболізму, що може сприяти підвищенню температури тіла.
- Спіть самі, адже поруч з людиною є ризик додаткового нагрівання. Щоб уникнути подібних неприємностей, краще спати одному. Ба більше, це дозволить зручно розлягтися та забезпечити собі додатковий приплив повітря.
- Обирайте матраци та ковдри з розумом. Наприклад такі, які зроблені з розумних волокон та мають охолоджувальні властивості. А обираючи пухову ковдру, звертайте увагу на теплові показники. Наприклад, зимові пухові ковдри спрямовані на утримання тепла, в той час як літні зосереджені на зниженні температури.
- Уникайте вечірніх тренувань. Заняття спортом ввечері підвищують температуру тіла, внаслідок чого у спеку заснути важче. Робіть вправи зранку, щоб активізувати обмін речовин і стимулювати бажання відпочити ввечері.
- Не спіть вдень. Під час спеки тіло витрачає більше енергії, аби знизити температуру. Саме тому ми все частіше хочемо прилягти й трохи відпочити вдень. Але варто пам'ятати, що через це вночі заснути буде дуже складно.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
В Україні - аномальна спека: поради
20 Липня 2024
У потязі «Укрзалізниці» через спеку померла жінка
19 Липня 2024
У Рівному посеред вулиці помер чоловік
28 Червня 2024
Панічна атака: які симптоми і як собі допомогти
4 Червня 2023
ТОП-6 міфів про імунітет
3 Червня 2023
Революційні методи лікування туберкульозу
9 Квітня 2023
Війна підштовхує українців курити більше
4 Квітня 2023
Сторічний киянин розкрив секрет свого довголіття
2 Квітня 2023
Закреп: як допомогти собі в домашніх умовах
18 Лютого 2023