Поради

До чого сняться квіти: очікуйте приємних новин

До чого сняться квіти: очікуйте приємних новин

Ви прокинулися вранці і згадали, що бачили уві сні красивий букет або кольорову клумбу? Квіти - до чого сняться ці прекрасні рослини. Як говорить сонник, квіти уві сні - знак сприятливий. Незабаром ви отримаєте задоволення або придбаєте щось нове. Однак можна по-різному тлумачити квіти уві сні в залежності від того, живі вони були або штучні, в букеті чи в горщику і т. д. В залежності від деталей сну змінюється і трактування до чого сняться квіти.

Тлумачення значення сну про квіти

Якщо вам довелося бачити уві сні квіти, цей образ не можна розтлумачити однозначно, адже квітів існує безліч. Тлумачення будуть різними, якщо ви бачили живі та штучні квіти, цілі або зламані. Сон, квіти в якому вам дарують, також має особливе тлумачення.

Які саме квіти ви побачили?

Троянди уві сні означають велику любов, сімейне щастя і затишок, якщо ж вони зів'яли - вас чекають труднощі в любовних відносинах. Постарайтеся згадати, від кого ви отримали троянди - ця людина відчуває до вас почуття. Якщо ж їх збирали ви - друга половинка чекає зустрічі з вами.

Лілії віщують вашу хворобу або хворобу близької людини. Зарученим варто уникати конфліктів, інакше весілля може не відбутися. Якщо ж ви будете м'якою і ніжною, відносини тільки зміцніють. Також ця квітка символізує провину за щось зроблене раніше. Ви можете навіть не пам'ятати цю подію, але глибоко всередині переживаєте через це. Мабуть, за цей вчинок не було отримано прощення.

Айстри показують внутрішню і зовнішню красу, харизму, вміння зачарувати, і в той же час скромність, простоту. Ви відчуваєте щастя з людьми, що відрізняються скромністю і чарівністю, а їх трепетне ставлення до вас і ніжність викликають відповідні почуття з вашого боку. Романтична натура.

Нарциси - символ самомилування, егоїзму і небажання йти на контакт з ким-небудь, квітка символізує вашу відстороненність від інших, особливо якщо Ви гарний і молодий. Зів'ялі і сірі бутони - це почуття самотності, яке важким тягарем тисне на вас. Рвати в саду - ваша спроба допомогти людині може привести до близьких стосунків, причому це станеться непомітно. Якщо ж ви отримуєте в подарунок букет з нарцисів, то ваш шанувальник вас дуже здивує. Більш того, вам варто звернути на нього увагу, він зробить вас щасливою. Також, можливо, він занадто боязкий по відношенню до вас.

Читайте також

Сон, в якому ви бачите півонії, означає зміни у вашому житті. Можливо, вам зроблять пропозицію. Також це символ чоловічого начала, як відображення духовного стану чоловіка. Ви з легкістю впораєтеся з будь-якою роботою, жінки будуть звертати на вас увагу і прагнути зблизитися з вами. Якщо ви хворієте, півонія обіцяє одужання.

Якого кольору були бутони уві сні?

Що значать квіти уві сні?
Що значать квіти уві сні?

До чого сняться білі квіти - білий колір у снах означає сум і скорботу. Наближається несприятливий період, але після нього настане біла смуга, варто лише перечекати. Також, як каже сонник, білі квіти уві сні є символом чистоти і оновлення. Можливо, його значення в настанні нового етапу в житті, деяких серйозних змін. Для незаміжньої дівчини букет білих квітів уві сні - швидке весілля.

Чорні квіти - ознака печалі і неприємностей. Дійте максимально продумано, щоб не зганьбитися. В особистих взаєминах застій: постарайтеся перечекати цей час, потім настане біла смуга. До чого сняться чорні квіти заміжнім - вони віщують сварки, аж до розлучення. Сонник попереджає: все в ваших руках. Залежно від ваших дій складуться і наступні події.

Червоні квіти - ви переповнені енергією, почуттями, у яких немає виходу. Можливо, вам варто нарешті випустити їх назовні? Для закоханих такий сон віщує швидке весілля або ж зміцнення відносин. Одиноким людям доведеться зустріти другу половинку. Для жінок такий сон може означати незадоволеність сексуальним життям.

Рожеві квіти - романтика і закоханість очікують вас найближчим часом. Чим більше квітів, тим більш насиченою буде романтична складова вашого життя. Навіть якщо відносини зайшли в глухий кут, відкриються нові двері, і почуття знову завирують з колишньою силою. Темний відтінок означає подяку близької людини і бажання допомогти у відповідь.

Жовті квіти - провісник зради, ускладнень у відносинах з молодою людиною. Можливо, вас обманюють або недоговорюють. До чого сняться жовті квіти чоловікові - це перешкоди в справах і роботі, але несприятливий період буде коротким, за ним піде успіх і навіть підвищення. Якщо ви довгий час хотіли щось зробити, але не наважувалися, то зараз саме час здійснити задумане.

Сині або блакитні квіти - символ спокою і благородства. Ваші дії викличуть повагу і трепет у оточуючих. З іншого боку, до чого сняться сині квіти може відображати пригнічений стан через нерозділене кохання або образу. Яскраво-синій може означати радість і веселощі, а також гострий розум сновидця. Також як каже сонник, сині квіти можуть означати нові знайомства і вірність старих друзів.

Де саме ви бачили квіти?

Якщо вам довелося рвати квіти в лісі або на галявині, в найближчому майбутньому вас чекає удача в будь-якій справі, за яку б ви не взялися. Польові квіти символізують удачу в справах і в цілому хороший період. Несприятливий знак бачити квіти, що ростуть в лісі, якщо ви до них не торкаєтеся. Можливо сумна подія, яка залишить відбиток у ваших спогадах. З іншого боку, такий сон може означати, що ваше життєрадісне ставлення може допомогти пройти через всі перешкоди і досягти мети.

Читайте також

Коли наснилися квіти, аромат яких наповнює повітря, це передвіщає початок романтичних відносин, в яких ви розчинитеся повністю, віддаючись почуттям. Також це символ надії на сімейне щастя. Якщо ж запах вам не подобається, то чекайте появи нав'язливого шанувальника, який зробить вам нерви. Для чоловіка такий сон віщує зустріч з дуже красивою жінкою, яка відповість взаємністю. Також це гарний час для того, щоб зробити пропозицію.

Витоптані квіти символізують недоброзичливців, які тільки і чекають, коли ви втратите пильність. Ви щось втрачаєте.

До чого сняться кімнатні квіти? Отримати квітку в горщику в подарунок - ви отримаєте звістку про смерть знайомого. Сон, квіти в горщиках в якому росли на вашому вікні, означає, що ви занадто приховуєте свої почуття, ніж відштовхуєте людей. Вам варто навчитися проявляти свої почуття перед іншими, це допоможе вам зблизитися з хорошими людьми.

Квіти у вазі уособлюють стан вашої душі. Залежно від того, як вона виглядає, можна судити і про внутрішній світ.

Можливі обіцянки: повна ваза - обіцянки любові, порожня або з однією квіткою - дріб'язкові розмови. Якщо ваза розбита, а квіти лежать на столі - ваші очікування зруйнуються, залишиться лише неприємний осад.

Коли молодій дівчині дарують квіти уві сні - до чого це? Один букет квітів означає багато шанувальників в реальності. Якщо ж букетів багато, то значення протилежне: самотність триватиме довше. Виною цьому ваші завищені вимоги до шанувальників, що відштовхують людей. А якщо вам подарували штучні квіти уві сні, ваш шанувальник вас обманює.

Отримати квіти в подарунок

Отримати квіти уві сні - тлумачення сну
Отримати квіти уві сні - тлумачення сну

  • Від хлопця - гарні і свіжі квіти означають ніжність і любов людини, який подарував їх. Якщо ж вони зів'яли, то почуття нещирі, і вам варто задуматися, чи потрібні вам ці відносини. Якщо дівчині сниться, що вона отримує букет з різних квітів, то незабаром вона зустріне чоловіка своєї мрії.
  • Від чоловіка - такий сон говорить про трепетну ніжність чоловіка. Він хоче піклуватися про вас і оберігати. Якщо ж квіти виглядають непривабливими, мертвими, то в ваших стосунках з'явилася третя людина, про яку ви незабаром дізнаєтеся. Чим більше квітів, тим довше ви не дізнаєтеся правди.
  • Від коханця - ця людина хоче розкрити ваші любовні відносини іншим. Вам варто поговорити з ним, якщо ви цього не хочете.
  • Від незнайомця - у вас є таємний шанувальник, який незабаром покаже себе. Він ніжно ставиться до вас, а відносини з ним будуть сповнені романтики. Якщо ж квіти мертві або ви відмовляєтеся їх приймати, то у вас є ворог, який тільки і чекає, коли ви розслабитеся. Довіртеся інтуїції, вона може вказати на цю людину.
  • Від колег - вони вас поважають і цінують. Залежно від того, що ви зробите в майбутньому, буде залежати і їхнє ставлення до вас. Згадайте, який був букет. Залежно від цього можна припустити, як до вас ставляться в колективі.

Якщо ви самі дарували букет уві сні

Коханій жінці або коханому чоловікові - ваші почуття міцніють з кожним днем. Збережіть цю любов, вона принесе вам справжнє щастя. Якщо ж ви вкололися, то придивіться до вашої другої половинки: можливо, вам зраджують. Також є ризик великих неприємностей в найближчому майбутньому.

Якщо ж ви даруєте квіти людині, з якою не перебуваєте у відносинах, але дуже хочете це змінити, то можете не турбуватися: ваші почуття взаємні. Сон може символізувати і провину за зраду в реальності.

Якщо уві сні ви даруєте квіти мамі, ви шукаєте підтримку або ж вас турбують проблеми в стосунках, в яких ви не можете розібратися. Вам потрібна порада від дорослої та мудрої людини. З іншого боку, такий сон можна трактувати буквально, як вираження любові до вашої матері, навіть якщо зараз ви не спілкуєтеся.

Тлумачення сну, в якому ви доглядаєте за квітами

До чого сниться підливати квіти уві сні - вкладені сили виправдають себе, і ви отримаєте довгоочікувану винагороду. Також, як стверджує сонник, поливати квіти означає більший прибуток і задоволення. На роботі вас може чекати підвищення, а в особистому житті довгоочікувана взаємність. Поливати квіти уві сні в горщиках - символ турботи про рідних і близьких, бажання допомогти нужденним і співчуття.

Оживаючі на очах і бурхливо зростаючі рослини означають пристрасть у відносинах, сильну любов і романтику. Для одиноких - зустріч другої половинки і близькість.

До чого сниться пересаджувати квіти - можливо, ви робите щось марне. Навіть якщо здається, що ви отримаєте вигоду, вона може не виправдати вкладених сил, або і зовсім виявитися непомітною. Якщо ж ви пересаджує засохлі квіти, ваша допомога може дуже сильно вплинути на людину. Є й інше значення - ви знайдете нове заняття, яке внесе у ваше життя яскраві фарби.

Висаджувати квіти уві сні означає, що вам належить зробити благородний вчинок, завдяки якому відбудеться щось хороше. Ви не просто допоможете комусь, але і самі отримаєте винагороду, не обов'язково грошову. Є ще одне тлумачення, садити квіти уві сні, до чого це: можливі нові починання, в яких вас чекає успіх.

Винятком є, якщо земля в'язка і неприємна, тоді в справах очікують непередбачені неприємності, будьте обережні!

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Сонник
В тему

Останні матеріали