Поради

Прикмети: Чому не можна залишати ніж на столі?

Прикмети: Чому не можна залишати ніж на столі?

Безліч прикмет, які попереджають про нещастя,  стосуються кухонного ножа. Ті, хто про це знає, давно підмітили, що ніж, кинутий на столі, - не до добра. Дізнайтеся, чому ніколи не варто залишати цей кухонний предмет на столі.

Існує величезна кількість недобрих прикмет, які пов'язані з посудом. Господині споконвіку знали, що забутий на ніч брудний посуд - до біди, тому завжди намагалися такого не допускати і прибирати все по своїх місцях. Одна з таких прикмет пов'язана безпосередньо з ножем, який ніколи не можна залишати на столі.

Наші предки завжди ставилися до свого дому з трепетом: охороняли його від злої сили та нечисті, дотримувалися чистоту і порядок. Якщо в будинку все було прибрано, а всі речі лежали на своїх місцях, це вважалося вірним знаком того, що в оселі прийдуть удача, щастя і достаток. Тому неприбрана річ, особливо ніж, вважалася поганим знаком, що відлякує везіння і притягає біду.

Інше трактування прикмети йде корінням в саму старовину. У минулому, коли люди жили без ключів і залізних дверей, ніж, забутий на видному місці, міг коштувати людині життя, адже в житло міг зайти недруг зі злими намірами.

У сучасному світі, коли будь-який будинок на ніч закривається, прикмета все одно залишилася актуальною, хоч і здобула трохи інший зміст.

  • Кухонний ніж, залишений на столі, може не сподобатися домовому. Захисник будинку може навіть наслати на такого господаря цілу низку проблем і життєвих труднощів.
  • Існує думка, що забутий на столі або стільниці ніж - до негараздів і сварки господарів.
  • Деякі люди вірять, що ніж на столі - до бід, причому серйозних, пов'язаних зі здоров'ям.
  • Інше трактування свідчить, що неприбраний кухонний ніж може стати причиною безсоння, а якщо заснути все-таки вийде, то прокинутися можна від кошмару.

 Всі прикмети, що стосуються гострих кухонних предметів, негативні, тому, щоб не накликати біду, ніж краще прибирати на своє місце і не залишати на столі без нагляду. Таким чином буде спокійніше на душі, та й в житті щастя більше.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: прикмети, забобони
В тему