Люди

Енн Гетевей: «Обпікшись молоком, не варто дути на воду»

Енн Гетевей: «Обпікшись молоком, не варто дути на воду»

Енн Гетевей, дівчиську з величезними очима, яке ми пам’ятаємо за фільмами «Щоденники принцеси», «Диявол носить “Прада”» та «Аліса в Країні Чудес», – уже тридцять п’ять, вона заміжня і виховує сина Джонатана.

Ти завжди вважала себе красивою?

– У підлітковому віці я думала, що потворна. До чотирнадцяти ходила у сорочках старшого брата, а косметикою взагалі не користувалася. Тільки у вісімнадцять прийняла свою зовнішність. Я стала подобатися собі, і це був шок. І головне, я полюбила ритуал догляду за собою. У ньому була якась глибинна жіночність.

Як справляєшся зі складнощами?

– В монстра, звичайно, не перетворююсь, але були моменти, коли на мене навалювалося багато всякої гидоти, і зізнаюся, я тоді пила трохи більше від дозволеного. Я була хорошою людиною, але інших часто підводила. Поклавши руку на серце, скажу, що друг з мене був поганий. Слава богу, я змогла із цим впоратися, хоча і зараз далеко не ідеал. Іноді я прокидаюся вранці з думкою: Боже мій, що я знову наробила минулого вечора!

Як ставишся до соціальних мереж?

– Чесно? Це гірше за алкоголь! Я сама дуже часто перевіряю пошту, всякі месенджери і Instagram. Але кілька тижнів тому ми сім’єю поїхали відпочивати, і я забула телефон удома. Спочатку мене охопила паніка, але потім я вирішила провести експеримент. У результаті виявилося, що без смартфона я більше всього помічаю, краще спілкуюся з близькими, навіть стала кращою мамою для сина. Сподіваюся, Джонні хоч помітив, у нього ж гаджети ніхто не відбирав. (сміється. – Авт.).

Ти стала філософськи сприймати життя?

– Можливо. Я зрозуміла, що можу бути хорошою, можу бути поганою, а можу – чимось середнім. Мені подобається цитата перського поета Румі: «Десь між добром і злом є сад. Я чекатиму тебе там». Інакше кажучи, я не збираюся нікого судити і мене судити не можна. По-моєму, дуже зручно. Мабуть, так і буду жити далі.

Засмучуєшся, якщо трапляється щось погане?

– Не так, як раніше. Пам’ятаю, мені було п’ятнадцять, мені відмовили на прослуховуваннях, напевно, сотню разів, я сиділа на кухні у батьків і ридала.

Зараз просто смішно. Буквально недавно я сама відмовлялася від ролей, тому що чекала дитину. Це було для мене куди важливіше ніж зйомки в кіно.

А як почалися відносини із чоловіком?

– Мабуть, раніше я не зустрічала нікого настільки доброго і відкритого, як мій чоловік Адам. Ми познайомилися на вечірці у мого брата. Правда, Адам був з дівчиною, тому я не звернула на нього уваги. Потім ми знову зустрілись. Як з’ясувалося, він розійшовся з подругою, тому що закохався у мене з першого погляду, – ну, він так каже. Адам не міг купити мені півсвіту, зате він був турботливий і з ним так спокійно. Загалом, я теж закохалася. Через два роки ми стали жити разом, а потім він подарував мені обручку власного дизайну.

Можу впевнено сказати: обпікшись молоком, не варто дути на воду. Невдалі відносини трапляються у всіх. Але це не означає, що після них не може бути хороших і навіть чудових, як сталося у мене.

БІЛЬШЕ ПРО ВІДОМИХ ТА ЦІКАВИХ ЛЮДЕЙ ЧИТАЙТЕ В ГРУПІ «ЖИТТЄВІ ДРАМИ» В FACEBOOK! ЩОБ ПІДПИСАТИСЯ НА НЕЇ — НАТИСНІТЬ ТУТ!

За матеріалами womanhit.ru

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Найцікавіше, Інтерв'ю, шоу-бізнес
В тему

Останні матеріали