17 Листопада 2017
Новини

600 замінувань за рік в Україні

600 замінувань за рік в Україні

За останні кілька діб в Україні поліція зафіксувала 21 факт неправдивих повідомлень про загрозу вибуху, а всього впродовж року таких повідомлень було майже 600. Найбільше зловмисники «мінували» адмінбудівлі органів влади, житлові будинки та об’єкти транспортної інфраструктури.

Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

«Упродовж року по Україні поліція зафіксувала 594 факти неправдивих повідомлень про загрозу вибухів. «Найпопулярнішими» у псевдомінерів є Київська та Одеська області:  132 повідомлення про «мінування» перевіряла поліція Київщини і 105 – поліцейські Одеської області», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 2017 року поліція фіксувала найбільше повідомлень про «замінування» адмінбудівель органів влади (189), житлових будинків (88) та об’єктів транспортної інфраструктури (74 факти). Крім того, об’єктами повідомлень про загрозу вибуху ставали розважальні заклади, банківські установи та транспорт.

Також поліція нагадує, що за вчинення подібного злочину передбачена кримінальна відповідальність. Зокрема, згідно з ч. 1 статті 259 Кримінального кодексу України, за завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до шести років.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна
В тему