На Донеччині під час виконання бойового завдання загинув Герой з Луцька Микола Сищик.
Про це повідомив луцький міський голова Ігор Поліщук.
"На жаль, маємо ще одну втрату.
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister.jpg)
![](https://t1.ua/prm_mat/budmaister_mob.jpg)
Лучанин Сищик Микола Павлович, 04.06.1981 року народження, був призваний на військову службу до складу військової частини на посаду навідника 2 механізованого відділення 7 механізованого взводу 3 механізованої роти 1 механізованого батальйону.
Молодший сержант Сищик Микола Павлович загинув 18.07.2024 року під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Побєда Донецької області.
Щирі співчуття рідним та близьким", - йдеться вповідомленні.
Інформаційний портал t1.ua висловлює співчуття рідним і близьким воїна!
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.