12 Квітня 2024
Новини

Доплата для військових «на нулі»: Кабмін затвердив постанову про 70 тисяч грн

Доплата для військових «на нулі»: Кабмін затвердив постанову про 70 тисяч грн
Постанову Верховної Ради виконав уряд і підвищив на 70 тисяч грн грошове забезпечення військовим, які виконують бойові завдання на передовій.

Про це повідомили народні депутати Олексій Гончаренко та Ірина Геращенко.

Військовослужбовці «на нулі» тепер, окрім зарплати у 20-25 тисяч грн і бойових доплат в 100 тисяч грн, мають право на доплату в 70 тисяч грн.

Напередодні Верховна Рада зобов'язала уряд збільшити доплату військовим, а сьогодні, 12 квітня, уряд ухвалив відповідну постанову.

Винагороду в розмірі 70 тисяч грн зможуть отримати бійці, які виконують завдання на лінії боєзіткнення, за кожні 30 днів виконання таких завдань. «Нулем» вважається відстань виконання бойових (спеціальних) завдань військовою частиною першого ешелону оборони або наступу до ротного опорного пункту включно. А також на території противника — зокрема на території між позиціями військ рф та Сил оборони, на тимчасово окупованій території України.

Окрім того, Рада зобов'язала Кабмін розробити і внести на розгляд парламенту законопроєкт щодо ротації військовослужбовців в умовах дії воєнного стану, їхнього звільнення з військової служби та медико-соціальної реабілітації.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: війна з Росією, гроші
В тему