У Солом’янському районі Києва ввечері 15 червня сталася аварія за участю патрульних і дітей, які їхали на електросамокаті.
Дітей шпиталізували. Про це повідомила Патрульна поліція Києва.
На електросамокаті удвох їхали неповнолітні 2009 та 2012 року народження.
«Попередньо, патрульні виїздили з придворової території у цей час відбулося зіткнення з електросамокатом на якому рухалися неповнолітні», — кажуть у поліції.
Дітей шпиталізували до лікарні «Охматдит» із саднами та забоями. Загрози їхньому життю та здоров'ю немає, пишуть правоохоронці.
«Патрульні перебувають на місці пригоди. Призначено службове розслідування, яке проводить служба моніторингу. Слідчо-оперативна група встановлює всі обставини та деталі ДТП», — йдеться у повідомленні.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
Ексвійськового, який вбив активіста Дем'яна Ганула, засудили до довічного за трьома статтями
19 Червня 2026
Хакери розробили копію «Резерв+»
19 Червня 2026
В упц мп відреагували на російську атаку по Лаврі
15 Червня 2026
росіяни влучили «шахедом» у Києво-Печерську Лавру
15 Червня 2026
У Польщі - смертельна ДТП за участю волинян
12 Червня 2026
У Києві демонтували пам'ятник Булгакову
4 Червня 2026
Реклама







