21 Грудня 2022
Новини

Росіяни, ймовірно, зімітують обстріл білорусі

Росіяни, ймовірно, зімітують обстріл білорусі

На північний кордон України прибули найманці ПВК "Ліга", які є частиною ПВК "Вагнер", для підготовки провокації.

Ймовірно, вони планують імітувати обстріл білорусі з боку ЗСУ. Про це пише Центр національного спротиву.

За інформацією Спротиву, найманці розділені на дві групи (80-90 осіб) й прибули в район села Крупейкі у Лоєвському районі Гомельської області. В розпорядженні груп перебуває легкоброньована техніка і тентовані вантажні автомобілі. Групи посилені інженерними підрозділами. Водночас, як наголошує Спротив, білорусь запровадила тимчасове обмеження на в’їзд та вхід у межах прикордонної смуги Лоєвського району.

В ЦНС вважають, що одним зі сценаріїв провокації є обстріл території білорусі нібито Збройними силами Україні. 

"Йдеться про саме тих найманців, які прибули до білорусі 20 вересня. Тоді на територію білоруського приватного охоронного підприємства "ГардСервіс", де розміщувались найманці, доставили 300 одиниць української військової форми, яку росіяни захопили на складах у Херсонській області.

Зауважимо, що "ГардСервіс" не просто приватне охоронне підприємство. Воно є першим подібним підприємством в білорусі й створено спеціальним указом (самопроголошеного президента - ред.) олександра лукашенка у 2019 році. Базуються "охоронці" на території колишнього центру підготовки білоруських спецпризначенців", - йдеться в повідомленні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: війна з Росією, білорусь
В тему