12 Серпня 2022
Новини

У Луцьку організували акцію через теракт в Оленівці

У Луцьку організували акцію через теракт  в Оленівці

У Луцьку відбулася акція через терористичний акт в Оленівці, де рашисти знищили 53 полонених українських бійців, з яких більшість були воїнами підрозділу «Азов».

Десятки лучан, серед яких чимало рідних полонених бійців, зібралися 12 серпня на Театральному майдані, аби звернути увагу світової спільноти на теракт в Оленівці, - пише ІА "Волинські новини".

Вони наголошують, що росія – це держава-терорист, яка не зупиниться ні перед чим. Також учасники акції звернулися і до міжнародних організацій, які, як вони вважають, своїми діями лише сприяють терористичним актам з боку російських загарбників, адже нічого не роблять, щоб це припинити.

«Ця мирна акція присвячена тому, аби підтримати полонених, які зараз перебувають не лише в Оленівці, а й в інших місцях. Ми хочемо, щоб нас почули не лише в Україні, а щоб на це звернула увагу світова спільнота. Ми вимагаємо, аби з полоненими поводилися належним чином, щоб обміни пришвидшилися. Червоний Хрест та ООН виступали гарантами, що з полоненими бійцями з «Азовсталі» будуть поводитися належним чином, що з ними нічого не станеться», – відзначила одна з організаторів акції Світлана Теплякова.
Лучанин Олег Мартинович наголосив, що це не було здавання в полон, бійці отримали команду скласти збою під відповідні гарантії наших керівників держави та міжнародних організацій.

«Зараз міжнародні організації роблять круглі очі та кажуть, що вони не давали жодних гарантій. Наших хлопців просто зливають», – переконаний лучанин.

На акцію прийшли десятики небайдужих лучан, які тримали в руках плакати різного змісту, показуючи своїх рідних, які у полоні, звертаючись до міжнародних організацій та просто вимагаючи звільнення бійців з полону.
Відзначимо, що під час мирної акції театр «Гармидер» влаштував перформанс, під час якого створили слово «Оленівка», написавши його вугіллям, а потім виклавши квітами.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, луцьк, Волинь
В тему

Останні матеріали