13 Липня 2022
Новини

На Київщині чоловік задушив кохану та вирізав їй матку, язик і серце

На Київщині чоловік задушив кохану та вирізав їй матку, язик і серце

На Київщині під час конфлікту чоловік задушив кохану, після чого вирізав матку, серце, язик та заморозив, а рештки розвозив по смітниках, аби приховати сліди злочину.

У валізі на березі водойми знайшли кінцівки, фрагменти хребта. У холодильнику підозрюваного вже виявили язик, нирку, матку та серце. Про це повідомляє поліція Київської області.

Ймовірно, йдеться про учасника одного з випусків 7-го сезону «Одруження наосліп». Його звати Петро. Очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов повідомив, що у своїх соціальних мережав він проводив психологічні тренінги про любов до ближнього.

«Успішний адвокат, учасник ток-шоу про одруження, порізав кохану на шматки і ночами розвозив рештки по смітниках Обухівщини. Руки і ноги склав у дорожню сумку та викинув у ставок. Загиблу дивом упізнали по брендовій сукні. Це моторошна історія смертельного кохання, цинізму, відчайдушної спроби приховати сліди злочину та професійної роботи поліцейських Київщини», - повідомив Нєбитов.

«На початку червня на березі водойми в селі Нові Безрадичі місцеві працівники виявили дорожню валізу з частинами жіночого тіла. Всередині були відрізані жіночі кінцівки, а також фрагменти хребта незнайомки. Рештки були ретельно замотані в жіночий одяг», - йдеться в повідомленні поліції.

Нєбитов повідомив, що для встановлення особи загиблої поліцейські склали умовний «портрет» вбитої, дали детальний опис знайдених у валізі жіночих речей та поширили цю інформацію через засоби масової інформації.

«Через деякий час до поліції звернулась панянка та повідомила, що саме її подруга мала схожі речі і наприкінці травня перестала виходити на зв'язок», - розповів Нєбитов.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: київ, кримінал, вбивство, Відео T1.ua
В тему

Останні матеріали