22 Травня 2022
Новини

росіяни зруйнували 1 873 заклади освіти в Україні

росіяни зруйнували 1 873 заклади освіти в Україні

Під час візиту до Києва прем'єр-міністра Португалії Антоніо Кошти 21 травня з ним зустрівся президент України Володимир Зеленський.

Про це президент розповів у відеозверненні.

Глава держави обговорив з Коштою подальше посилення санкцій проти рф та післявоєнну відбудову України.

"Сьогодні у Києві провів переговори з прем'єр-міністром Португалії. Подякував йому за всю ту підтримку, яку Португалія зараз надає Україні. Це й оборонна, і політична, і гуманітарна підтримка. Я вдячний за тепле ставлення до наших людей, які знайшли прихисток на португальській землі. Обговорили з паном прем'єр-міністром подальше посилення санкцій проти російської федерації. А також – післявоєнну відбудову нашої держави", - зазначив Зеленський.

Український президент розповів, за підсумками переговорів з прем'єром Португалії його країна готова долучитися до відновлення України. Зокрема, йдеться про відбудову та реконструкцію шкіл та садочків.

"Португалія готова долучитися до відновлення України, до відбудови українських шкіл і дитячих садочків. І я хочу нагадати, що за час повномасштабної війни російська армія зруйнувала вже 1873 заклади освіти. Це колосальний масштаб втрат", - запевнив глава держави.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: війна з Росією, освіта, Україна, володимир зеленський
В тему