5 Березня 2021
Новини

Шмигаль запевнив, що ціна на електроенергію для населення не зміниться

Шмигаль запевнив, що ціна на електроенергію для населення не зміниться

Тариф на електроенергію для населення в Україні від 1 квітня, найімовірніше, не зміниться і становитиме 1,68 грн за кіловат.

Про це під час пресконференції з нагоди року діяльності Кабміну 4 березня заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, – інформує ТСН.

"Це питання наразі обговорюється. Скоріш за все, тариф для населення залишиться 1,68 грн.... Підхід Кабінету міністрів повністю співпадає з філософією президента України. За електроенергію, якщо є якісь дисбаланси, мають платити багаті, тобто ті, хто мають гроші – повинні заплатити. Ті, хто платити за електроенергію, за інші енергоресурси не можуть з тих або інших причин - ті мають отримати підтримку від держави", – наголосив очільник уряду.

Шмигаль додав, що ринкова економіка передбачає і ринкові ціни.

"Звичайно, наша логіка і наш рух до ринкової економіки говорять про те, що ціни мають бути ринковими, а люди повинні отримувати монетизовані субсидії", – додав він.

Нагадаємо: 28 грудня уряд скасував пільгову ціну на електроенергію для населення – 90 копійок за 1 кВт-год при споживанні до 100 кВт-год - від 1 січня до кінця березня 2021 року і встановив її на рівні 1,68 грн за 1 кВт-год на весь спожитий обсяг.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: тарифи, Україна
В тему