12 Червня 2020
Новини

На Волині - загострення ситуації з COVID-19: що відомо

На Волині - загострення ситуації з COVID-19: що відомо

На Волині загострення ситуації з коронавірусом спостерігають в Камінь-Каширському та Ратнівському районах.

Про це йшлося 12 червня в облдержадміністрації під час брифінгу щодо ситуації в області з протидією поширенню коронавірусної інфекції, - пише ІА "Волинські новини".

Поодинокі випадки коронавірусної інфекції реєструють у закладах торгівлі та на ринках області. 

Нагадаємо, за останню добу на Волині зареєстровано 47 нових випадків COVID-19. Найбільше – у Володимир-Волинському районі (23). Два випадки хвороби завершилися летально.

Головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко розповіла, що показник охоплення тестуванням методом ПЛР на Волині становить 58,3 на 100 тисяч.

За останню добу було проведено 329 аналізів методом ПЛР.

ІФА-тести зараз в області проводять понад 10 лікувальних закладів, розміщених у більшості районах.

За останню добу такі тести було проведено 379 волинянам, позитивний результат отримала 21 особа.

Наталія Янко повідомила, що за попередню добу до лабораторного центру надійшло 49 підозр на коронавірус, найбільше – з Володимир-Волинського району (20 підозр).

Як наголосила головний санітарний лікар, загострення ситуації з поширення коронавірусу спостерігається, зокрема, в Камінь-Каширському та Ратнівському районах, у тому числі в селах Черченської сільради та селі Річиця, де встановлено карантинний пост.

Так, у селах Черченської сільради захворювання реєструють серед прихожан однієї із релігійних громад, а в Річицях захворіли, до прикладу, одна вагітна жінка і двоє дітей.

«По окремих закладах торгівлі на Волині, зокрема на ринках, реєструються поодинокі випадки. Більш розгорнуту інформацію можна буде надати потім, адже ситуація зараз аналізується», – додала Наталія Янко.

Вона відзначила, що проводяться всі необхідні заходи, аби не допустити поширення хвороби в торгових закладах, закладах громадського харчування тощо.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: коронавірус, Волинь, Надзвичайні події
В тему