У Тернополі за добу 6 людей захворіло коронавірусом.
Про це інформують у Тернопільському міському штабі для боротьби з коронавірусом.
"COVID-19 виявили і підтвердили лабораторно за допомогою ПЛР-систем у 6 медичних працівників підстанції Тернопільського обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф", - йдеться у повідомленні.
Загалом від початку епідемії у місті підтвердили 132 випадки COVID-19. 89 жителів Тернополя одужали.
Раніше коронавірус виявили серед працівників екстреної швидкої допомоги Тернополя – кількість інфікованих сягнула 18 осіб.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
У Тернополі в ТЦК незаконно утримували чоловіків з психічними розладами та інвалідністю
12 Червня 2026
Показали відео з ТЦК у Тернополі, де застрелився чоловік
25 Травня 2026
У Луцьку судитимуть агента гру
21 Травня 2026
В Україні виявили вже 63 випадки зараження хантавірусом
18 Травня 2026
росіяни атакували Тернопіль дронами
1 Травня 2026
Новий штам COVID-19 «Цикада» вже в Україні
22 Квітня 2026
росія атакувала Закарпаття й Тернопільщину
1 Квітня 2026
Реклама





