27 Травня 2020
Новини

Укрзалізниця з 1 червня відкриває продаж квитків ще на 9 поїздів

Укрзалізниця з 1 червня відкриває продаж квитків ще на 9 поїздів

В Україні відкритий продаж квитків ще на дев’ять поїздів далекого сполучення. Так, Укрзалізниця відправить їх в рейси з 1 червня, повідомляє прес-служба компанії.

Продаж квитків відкрито на поїзди №8/7 Одеса-Харків, №20/19 Лисичанськ-Київ, №53/54 Дніпро-Одеса, №63/64 Харків-Київ, №105/106 Київ-Одеса та №791/792 Київ-Кременчук, №81/82 Харків-Новоолексіївка, №125/126 Київ-Костянтинівка та №10/9 Київ-Маріуполь.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №392, продаж квитків відкрито на 50% місць у поїздах, крім поїзда №7/8 Одеса-Харків, де продається 100% місць. Зараз квитки можна придбати лише онлайн. Найближчим часом їх можна буде купити і в касах.

«Пасажири допускатимуться до поїздів виключно в захисних масках. Вимірювання температури тіла буде здійснюватися при посадці до вагону. Крім того, буде забезпечена санобробка вагонів перед та після кожного рейсу поїзда, провідники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту», — йдеться в повідомленні.

З 1 червня в рамках ослаблення карантину в Україні відкриють спортзали й басейни, відновлять залізничні та автомобільні міжобласні перевезення. Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявляв, що після відновлення перевезеньпідвищення цін на ж/д квитки не відбудеться.

26 травня УЗ розпочала поступове відновлення руху пасажирських поїздів та відкрила продаж квитків на п’ять швидкісних поїздів Інтерсіті+, які відправляться в рейси з 1 червня.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, укрзалізниця, карантин
В тему