26 Травня 2020
Новини

Спалах коронавірусу на фабриці в Торчині: що кажуть в корпорації Nestlе

Спалах коронавірусу на фабриці в Торчині: що кажуть в корпорації Nestlе

У корпорації Nestlé кажуть, що активно працюють задля безпеки наших співробітників, партнерів та громад, з якими ведуть діяльність і додатково посилили заходи безпеки, особливо під час спалаху коронавірусу.

«Хоча ми докладаємо всіх зусиль щоби забезпечити стримування поширення вірусу, сьогодні ми підтверджуємо, що отримали позитивні результати тестів на коронавірус COVID-19 для 8 наших співробітників у Волинській області. Ми постійно стежимо за їхнім станом здоров’я. 3-оє працівників вже одужали , стан 5-ох співробітників, які проходять лікування вдома або в лікарні, стабільний і вони добре себе почувають, що підтверджено лікарями. При цьому Nestlé надає всю необхідну підтримку нашим працівникам. Ми також негайно перевірили та постійно контролюємо стан здоров’я колег, які контактували з цими співробітниками та вжили необхідних профілактичних заходів», - заявили в корпорації.

«Компанія Nestlé застосовує високі та жорсткі стандарти для роботи з харчовими продуктами, а також для захисту здоров'я і безпеки працівників. Для боротьби з ризиками, створеними поширенням коронавірусу, ми впровадили на наших об’єктах додаткові заходи безпеки. Зокрема, ми перевіряємо температуру людей на вході та протягом робочих годин, забезпечуючи при цьому використання відповідних заходів індивідуального захисту (наприклад, масок), миття рук та використання дезінфікуючих засобів, дотримання правил соціальної дистанції в зонах спільного користування та роботи, а також регулярну й часту дезінфекцію виробничих площадок.

Ми докладаємо всіх зусиль задля дотримання найвищих стандартів безпеки та якості продуктів, які виготовляємо. Всі продукти Nestle безпечні для споживання. Європейське агентство з безпечності харчових продуктів підтвердило, що упаковані продукти й напої та корми для домашніх тварин не знаходяться в зоні ризику, є безпечними для споживання та не переносять вірус COVID-19. Ми завжди застосовуємо найжорсткіші стандарти якості і безпеки, в т.ч. гігієнічні заходи, які стосуються усієї нашої виробничо-торгівельної діяльності», - сказав Володимир Співак, директор з корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю Nestlé в Україні та Молдові.

Здоров’я і безпека наших працівників, їхніх родин, клієнтів та споживачів залишаються для нас головним пріоритетом. Наразі ми продовжуємо вживати заходів, аби захистити наших працівників, партнерів та громади, в яких ми ведемо свою діяльність, додали в корпорації.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: коронавірус, Волинь
В тему