25 Травня 2020
Новини

У громаді біля Луцька відкриють Футбольну академію

У громаді біля Луцька відкриють Футбольну академію
Ігор Коцан, Богдан Гусак та Артем Федецький обговорюють майбутнє спортивного комплексу

У Липинській громаді відбулася зустріч голови громади Богдана Гусака, учасників футбольного клубу "Липини", місцевих депутатів, членів Молодіжної ради, футболістів Артема Федецького та Олега Герасим'юка, освітянина, ексректора СНУ імені Лесі Українки Ігоря Коцана.

23 травня вони обговорили питання майбутнього спортивного майданчика. 

Гості були приємно враженні футбольними полями, які облаштувала громада. Зокрема, відзначили вигідне розташування комплексу та його потенціал у проведенні масштабних спортивних турнірів державного та міжнародного рівнів у майбутньому. 

Учасники вирішили облаштувати велике футбольне поле з штучним покриттям, яке зможе слугувати весь рік для підтримки спорту в селі та відкрити на базі нової спортивної споруди Футбольну академію.

Тому найближчим часом почнуть розробку проектно-кошторисної документації на будівництво поля з штучним покриттям та будівлі, в якій на першому поверсі розташують приміщення для спортивного інвентаря, роздягальні, душові, а на другому поверсі — тренажерний зал та приміщення для секцій та гуртків.

А допомогати Липинській громаді в реалізації масштабного проекту будуть Артем Федецький та Олег Герасим'юк, які залучать свої зв'язки у спортивному світі для пошуку тренерів та фахівців з облаштування спортивних баз. Крім того, разом з Ігорем Коцаном, шукатимуть інвесторів для проекту, адже в планах громади та її голови Богдана Гусака не лише облаштування спортивного комлексу, відкриття Футбольної академії, а й будівництво готелю, де житимуть учасники спортивних змагань.

У селі біля Луцька відкриють Футбольну академію

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Волинь, Фото, спорт
В тему