23 Квітня 2020
Новини

Священники з Почаївської лаври від коронавірусу лікуються в Києві

Священники з Почаївської лаври від коронавірусу лікуються в Києві

У Києві, в Олександрівській лікарні, де лікують хворих на коронавірус, знаходяться священника з Почаївської лаври.

Чому їх лікують саме у столиці, а не на Тернопільщині, звідки вони приїхали, поки достеменно невідомо. Зауважимо, що в інфекційному корпусі лікарні вже немає вільних ліжок. Про це в ефірі "Громадського" розповіла директорка департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

У лікарні є четверо священнослужителів з Почаєва. У нас у кожній інфекційній лікарні є священнослужителі, але без уточнення з якої вони церкви вони. Але найбільше кількість їх в Олександрівській лікарні, – повідомила чиновниця.

Водночас, вона не змогла відповісти на запитання, чому священників з Тернопільської області повезли саме до лікарні в Києві.

Гінзбург також додала, що всі лікарні, які відвели для хворих на COVID-19, забезпечені усім необхідним, тому київські медзаклади не можна назвати найкращими.

"Якщо ми визначали бази, то з врахуванням необхідного обладнання, наявних фахівців. Ліки та обладнання централізовано закуповувались та постачались у лікарні. Усі лікарні, які є клінічною базою для таких пацієнтів, є клінічною базою співробітників Інституту Шупика чи Богомольця. Скрізь проводяться консультативні обходи, консиліуми, а не тільки в Олександрівській лікарні", – пояснила вона.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, коронавірус, церква
В тему