9 Грудня 2019
Новини

Нове видовищне відео від Onuka (фото, відео)

Нове видовищне відео від Onuka (фото, відео)

Відео на пісню ZENIT з альбому MOZAЇKA представив гурт ONUKA.

ONUKA представила довгоочікуване відео. Це шосте відео гурту. І знову автором образів стала дизайнерка Леся Патока. За сюжетом — казкові герої з гір, річок та полів під звуки трембіт, цимбал і телинок сходяться в спільному танку. Режисером кліп став чоловік Нати Жижченко і її саундпродюсер Євген Філатов, пише Новий час.

Це шосте відео гурту. І знову автором образів стала дизайнерка Леся Патока. За сюжетом — казкові герої з гір, річок та полів під звуки трембіт, цимбал і телинок сходяться в спільному танку. Режисером кліп став чоловік Нати Жижченко і її саундпродюсер Євген Філатов.
Onuka представила нове видовищне відео Zenit / Фото: ONUKA
Кліп насичений казковими героями. І хоча у кожному з героїв є яскраво виражені елементи українського фольку (крім музичних інструментів) ONUKA і автори кліпу поширюють її творчість ширше — кліп має алюзії до мексиканської, японської та культур народів Африки. Таке поєднання в одній пісні стало присвятою красі навколишнього світу. Цікавим також є той факт, що усі костюми створювалися із повагою до навколишнього світу. Матеріалом для їхнього виготовлення стали понад 15 мішків речей, знайдених на київських секонд-хендах. Так, за допомогою кліпу, Леся Патока намагається звернути увагу на розумне споживання.
Onuka представила нове видовищне відео Zenit / Фото: Onuka
Напередодні офіційного релізу відео гурт презентував костюми у рамках спільного з Малим театром святкового вертепу на київській барахолці Кураж Базар. По закінченню театрального дійства, п’ять масок головних героїв кліпу пішли з молотка. Лише за півгодини Наті Жижченко та Євгену Філатову, які провели аукціон, вдалось зібрати понад 39 тис грн на спільний благодійний проект Кураж Базару та фонду Таблеточки.
Onuka представила нове видовищне відео Zenit / Фото: Onuka
«Я сподіваюсь, завдяки ZENIT люди побачать те прекрасне, що нас оточує. Попри проблеми та негаразди, стрімкий ритм чи потреби сучасного світу, іноді потрібно зупинитися і відчути щастя у моменті. Ми бачимо лише те, що ми воліємо бачити», — Ната Жижченко, лідерка гурту ONUKA.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Таблоїд
В тему

Останні матеріали