25 Листопада 2019
Новини

В Україні знову подорожчає електрика: коли і наскільки

В Україні знову подорожчає електрика: коли і наскільки

Для великих побутових споживачів електроенергії в Україні планують підвищити тарифи.

Про це пише Українська правда.

Міністр енергетики Олексій Оржель зазначив, що є намір відмовитися від пільгового тарифу на електроенергію для побутових споживачів, розглядаючи як перший етап підвищення тарифу для великих побутових споживачів до рівня II класу промислових споживачів.

«Ми будуємо ефективні енергетичні ринки. ПСО (спеціальні зобов'язання, які держава поклала на Енергоатом та Укргідроенерго щодо продажу електрики населенню за фіксованим тарифом - ред.) , або режим спеціальних зобов'язань – інструмент, який не покращує ефективність ринку.

Я не думаю, що ми повністю відмовимося від ПСО в 2020 році, але ми будемо рухатися в напрямку того, щоб зменшити обсяг ПСО», – сказав Оржель.

За його словами, зокрема влада ми розглядає можливість, що означає приведення ціни до реальної ринкової – до II класу напруги – для тих побутових споживачів, які споживають набагато більше, ніж інші.

Оржель пояснив, що мова йде про випадки, коли споживач або дуже забезпечена особа, або він ховає за фізичною особою промислове виробництво.

«Це великі обсяги – понад 500 кВт або ще більше», – уточнив він.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: тарифи, Україна, Політика, суспільство
В тему