5 Вересня 2019
Новини

ЗЕ-шоу триває: зняли із розшуку ще одного соратника Януковича (фото)

ЗЕ-шоу триває: зняли із розшуку ще одного соратника Януковича (фото)

Колишнього першого заступника генпрокурора часів Януковича, народного депутата Рената Кузьміна більше немає у базі осіб, які переховуються від органів влади, на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Про це пише Українська правда.

Ще 3 вересня прізвище Кузьміна знаходилося у базі розшуку. Станом на 5 вересня його ім'я в розшукових обліках МВС не відображається.

Як відомо, 21 серпня Кузьмін заявив, що не є підозрюваним у жодній справі, порушеній відносно нього Генпрокуратурою.

За його словами, останні п'ять років він знаходився в Україні і «дуже багато людей, включаючи державних чиновників і представників спецслужб, допомагали йому уникати незаконного арешту», переховуючи у різних місцях.

Кузьміну 21 серпня суд мав обрати запобіжний захід у справі про нібито заволодіння землею в «Пущі-Водиці» та незаконне будівництво будинка на ній.

За словами Кузьміна, засідання не відбулося, тому що «прокурори втекли». Засідання перенесли на 12 вересня.

За даними ГПУ, Кузьміна підозрювали у відмиванні незаконно здобутого майна й інших особливо тяжких злочинах. При цьому встановити місце перебування Кузьміна правоохоронці не могли. Припускали, що він міг переховуватися в Росії чи в анексованому нею Криму. Нібито станом на 2017 рік він перебував у Ялті.

2 липня Центральна виборча комісія зареєструвала Кузьміна кандидатом в нардепи.

Служба безпеки за запитом Парубія перевірила, чи перебував Кузьмін в Україні останні 5 років, що є умовою участі у виборах. Свої висновки СБУ надала ЦВК. 5 липня Комісія скасувала реєстрацію.

12 липня Шостий апеляційний адмінсуд скасував постанову ЦВК про скасування реєстрації Кузьміна як кандидата в народні депутати. Кузьмін брав участь у виборах за списком ОПЗЖ і пройшов до Верховної Ради.

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Україна, київ, Фото
В тему