27 Серпня 2019
Новини

ТОП-3: небезпечні алкогольні напої

ТОП-3: небезпечні алкогольні напої

Деякі алкогольні напої можуть принести організму більше шкоди, ніж інші.

Свідок опублікував ТОП-3 таких напоїв.

Пиво. Звичка вживати пиво абсолютно непомітно може перейти у справжній алкоголізм. Справа в тому, що сам смак пива активізує виділення гормону задоволення – дофаміну, що сприяє формуванню звикання, потреби пити ще і ще. Але пиво у великих кількостях може провокувати запалення підшлункової залози, а також збільшення серця в розмірах – поява так званого «бичачого серця».

Крім того, в чоловічому організмі під впливом пива активно викидаються у кров жіночі статеві гормони. Для жінок-любительок пива підвищується ризик захворіти на рак.

Шампанське. Через вуглекислий газ в шампанському алкоголь дуже швидко всмоктується в кров і в організмі швидше відбувається інтоксикація. Лікарі застерігають про те, що шампанське сприяє гниттю харчових мас в кишечнику, що може призвести до отруєння.

Ще один факт: під дією шампанського може погіршуватись зір.

Коктейлі. Ці напої можуть значно руйнувати печінку і провокувати стибки тиску, тим самим порушуючи роботу серця. До того ж зазвичай ці напої дуже калорійні. В результаті вони ведуть до ожиріння, руйнуючи попутно зуби і печінку.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: суспільство, алкоголь, здоров'я
В тему

Останні матеріали