23 Серпня 2019
Новини

У Луцьку урочисто підняли Прапор України (фото)

У Луцьку урочисто підняли Прапор України (фото)

Державний Прапор України урочисто підняли біля будівлі Луцької міської ради.

Щороку свято Дня Державного Прапора України розпочинається із урочистої церемонії підняття синьо-жовтого стягу перед будівлею Луцької міської ради, повідомляють у пресслужбі Луцькради.

В урочистостях взяли участь секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт, перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Костянтин Петрочук, заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич, радник міського голови Ігор Поліщук, депутати та працівники міської ради, представники громадських організацій, лучани та гості міста.

«Цей Прапор уособлює для нас Україну, уособлює єдність всіх українців, наш дух і нашу звитягу, нашу силу і нашу мужність. Він додає натхнення та веде за собою до нових звершень та цілей, які ми не боїмося перед собою ставити, та яких досягаємо. Цей Прапор — сьогодні на передових рубежах захисту нашої держави, там, де небезпечно; разом із нашими солдатами, офіцерами; там, де захищають Україну. І він же супроводжує солдата у його останню путь.

Прапор України — для нас неймовірно дорогий, вистражданий, проте улюблений символ, що додає нам мужності та віри в себе, віри в Україну. І я знаю, що об’єднавшись навколо цього синьо-жовтого стягу ми впевнено рухаємося в напрямку розбудови нашої держави та європейських цінностей, які поставили собі за мету. І ми робимо усе для того, щоб бути гідними наших державних символів.

Я всіх вас вітаю з цим святом та бажаю, щоб під цим прапором ми йшли до мирних звершень, досягали найвищих спортивних результатів та розбудовували нашу країну, місто, область, а наші нащадки впевнено простували дорогою у майбутнє», - привітав лучан Григорій Пустовіт.

Потому синьо-жовтий стяг урочисто підняли і Державний Прапор України святково замайорів над будівлею Луцької міської ради.

Читайте також:

Як волиняни святкують День прапора-2019: жовто-блакитні стяги, вишиванки та щирі посмішки (фото)

 

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, Волинь, Фото
В тему

Останні матеріали