6 Липня 2019
Новини

10 мінісеріалів на вихідні

10 мінісеріалів на вихідні

Ці фільми ви могли пропустити у минулому році.

Elle пропонує підбірку серіалів на вихідні чи у відпустку.

«Патрік Мелроуз»

Британсько-американський міні-серіал з Бенедиктом Камбербетчем у головній ролі.

Історія Патріка Мелроуза: від глибоко травматичного досвіду в дитинстві, коли йому довелося терпіти жорстоке поводження і насильство з боку батька при мовчазному потуранні матері, через зловживання наркотиками і алкоголем до спроб вести нормальний спосіб життя зі змінним успіхом і, зрештою, до зцілення і звільнення у зрілому віці.

«Гострі предмети»

Серіал заснований на однойменному романі Гіліян Флінн. Репортерка Камілла Прейкер, отримавши завдання від редактора чиказької газети, мусить знову повернутися до свого рідного містечка Вінд-Ґеп, аби написати статтю про жорстокі вбивства двох місцевих дівчаток. Героїні доведеться не тільки розібратися в кримінальній і заплутаній історії, але і поглянути в обличчя своїм власним страхам і демонам.

 «Видозмінений вуглець»

Герой історії — колишній військовий, пізніше — повстанець Такеші Ковач, якого загадковий мільярдер найняв для розслідування загибелі одного зі своїх тіл. Головну роль виконав Юель Кіннаман, відомий багатьом за фільмом «Загін самогубців».

«Маніяк»

Команда науковців доктора Ментлрея винаходить чудодійний лікарський засіб, здатний подолати будь-який психічний розлад. Енні Лендзберг (Емма Стоун) та Овен Мілгрим (Джона Гілл) беруть участь у випробуванні нових ліків: головні герої серіалу сподіваються подолати свої психологічні проблеми — муки розлучення та шизофренічні нахили. Але все ускладняється, коли починають проявлятися побічні ефекти лікування.

Американський телефільм, знятий у жанрі чорної комедії з елементами трилеру та фантастики, складається з 10 епізодів.

«Випробування невинністю»

Нова екранізація детективного роману Агати Крісті. Події міні-серіалу, що складається з 3 серій, відбуваються під час святкування Різдва 1954 року. Багата жінка-філантроп Рейчел Аргайл (Анна Ченселлор) вбита в своєму сімейному маєтку. За підозрою у вбивстві заарештовують її прийомного сина Джека (Ентоні Бойл). Але Джек відчайдушно протестує проти своєї причетності до злочину.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Таблоїд, суспільство, серіали, серіали
В тему