20 Червня 2019
Новини

«Народний фронт»: загибель депутата Тимчука – замасковане вбивство

«Народний фронт»: загибель депутата Тимчука – замасковане вбивство

Однопартійці не вірять у версію нещасного випадку, внаслідок якого загинув Дмитро Тимчук.

Перший заступник голови фракції «Народний фронт» Андрій Тетерук заявив, що не вірить у версію нещасного випадку, внаслідок якого загинув депутат від НФ Дмитро Тимчук, і не виключає, що парламентарія могли вбити. Про це він сказав журналістам у кулуарах Верховної Ради, повідомляє «Главком».

«Як офіцер я особисто не вірю в те, що це нещасний випадок у результаті чищення зброї... Дмитро Тимчук, окрім того що державний діяч, він із 2014 року разом із колегами дуже ретельно, професійно, якісно висвітлював агресію Російської Федерації, участь військових: офіцерів, генералів, підрозділів російської регулярної армії – в агресії проти України», – сказав Тетерук.

«Все це дає підстави вважати, що ми матимемо версію замаскованого вбивства під самогубство», – додав він.

Водночас нардеп закликав правоохоронні органи провести найретельніше розслідування. «Для того, щоб отримати решту інформації про обставини й умови його загибелі, ми маємо дочекатися офіційної позиції правоохоронних органів... Єдиною версією, я би хотів, щоб була версія правоохоронних органів», – сказав представник НФ.

Тетерук висловив бажання, щоб правоохоронці ретельно підійшли до цієї справи, вивчили її, в найкоротший термін дали відповідь, що насправді сталося. «І в разі, якщо ми будемо мати навмисне вбивство нашого колеги, я би дуже хотів, щоб відплата за це вбивство була неминучою всім тим, хто його замовив, хто його здійснив», – заявив Тетерук.

Як повідомлялось, народного депутата Дмитра Тимчука знайшли застреленим у свої квартирі.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, київ, Політика, народний фронт, вбивство, депутати
В тему