4 Квітня 2019
Новини

«Стадіон, так стадіон»: Порошенко прийняв виклик Зеленського

«Стадіон, так стадіон»: Порошенко прийняв виклик Зеленського

Президент України Петро Порошенко відповів на запрошення Володимира Зеленського провести дебати на НСК «Олімпійський».

Відеозвернення до Зеленського Порошенко оприлюднив на своїх сторінках у соцмережах, де зазначив, що «дебати можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах», але він не проти й стадіону.

«Володимире Олександровичу. Я радий, що ви, хоч і якось невпевнено, але прийняли запрошення провести дебати. Ми з вами дуже різні. Головна відмінність – стрілки наших геополітичних компасів показують в діаметрально протилежні сторони світу.

Моя країна – це сильна європейська Україна, яка ніколи, за жодних обставин, ні перед ким не стане на коліна», – заявив Порошенко.

«Дебати – це не шоу. Виборча кампанія – це подія, яка визначає майбутнє країни, нації на роки і десятиліття вперед. Тут не до жартів. Бути президентом і Верховним Головнокомандувачем – це не гра, це не бажання сподобатися.

Бути президентом і Верховним Головнокомандувачем – значить нести відповідальність за людей, нести відповідальність за країну і всередині України, і на міжнародному рівні», – додав він.

За його словами, дебати робляться не заради видовища на стадіоні.

«Дебати – це серйозна дискусія про стратегію розвитку країни, про цінності, про історичний вектор, про пріоритети, країна не просто обирає, вона довіряє свою долю», – заявив чинний президент.

«Правила дебатів прописані в законі про вибори президента, почитайте їх, будь ласка. Вони можуть відбутися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже уставлені правила. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу», – наголосив він.

Нагадаємо, Володимир Зеленський записав звернення, у якому підтвердив готовність дебатувати із Порошенком. Проте він заявив, що чекатиме Порошенка на НСК «Олімпійський» і пообіцяв взяти участь у дебатах «перед народом України».

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Політика, Україна, дебати, вибори 2019, володимир зеленський, петро порошенко
В тему