2 Квітня 2019
Новини

Назвали дату теледебатів кандидатів на пост президента ІІ туру

Назвали дату теледебатів кандидатів на пост президента ІІ туру

Національна телерадіокомпанія заявила про готовність надати обом учасникам другого туру екранний час у розмірі 60 хвилин на теледебати перед другим туром виборів.

Телетрансляція буде призначена на 19 квітня, останню п’ятницю перед виборами, – повідомляє Суспільне.

Теле- та радіоканали Суспільного мовника не належать жодній політичній чи бізнес-групі, працюють винятково в інтересах українських громадян на кошти платників податків, тож можуть виступити майданчиком для незалежної дискусії кандидатів на рівних умовах.

Закон України «Про вибори Президента України» в статті 62 визначає процедуру й строки проведення передвиборчих теледебатів. Зокрема, згідно із законом такі дебати проводяться в останню п’ятницю перед днем повторного голосування між 19 та 22 годинами в прямому ефірі, тривалістю не менше ніж 60 хвилин та транслюються в ефірі національних Суспільних теле- та радіоканалу. Передвиборчі теледебати також можуть безкоштовно транслюватися іншими каналами мовлення.

Кандидати на пост Президента України беруть участь у теледебатах особисто. У разі відмови одного з кандидатів на пост Президента України взяти участь у теледебатах або неможливості його участі в них виділений для теледебатів час надається іншому кандидату на пост Президента України.

Суспільний мовник готовий до проведення теледебатів у визначеному законом порядку та надасть офіційні запрошення до участі в дебатах обом кандидатам одразу після офіційного оголошення результатів першого туру виборів на пост Президента України.

Читайте також:

Лідери президентських перегонів: знайомтеся ближче

 

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, вибори 2019, дебати, вибори
В тему