31 Липня 2018
Новини

На Київщині всім миром рятують пса, якого «домушник» прохромив вилами

На Київщині всім миром рятують пса, якого «домушник» прохромив вилами

У місті Буча Київської області злодій, який вліз у хату, штрикнув вилами пса, що став на захист майна хазяйки. Тепер хоробру тварину на кличку Буч рятують ветеринари.

В столичному регіоні спільними зусиллями рятують життя пса на кличку Буч, якого вилами прохромив грабіжник, що вдерся до найманої квартири хазяйки тварини. Про це пише популярний серед киян паблік у соцмережі «Фейсбук» «ДТП.Київ.юа».

«Знайомтеся, це Буч і його хотіли вбити… Поки хазяйка Буча була на роботі, до них у помешкання проник незаконно брат орендодавця житла, де і жив наш пес. Буч не кинувся, він не укусив. Він стояв на порозі своєї домівки і просто гарчав. А що ще повинен робити пес, захищаючи свою територію. Як наслідок, вила в боці в собаки. Викликана поліція, написана заява. Зі слів самого зловмисника: «Мене просто задовбала ця собака».

Життя відважного Буча спасають ветеринари. Псові зробили УЗД черевної порожнини, зубцями вил зачеплені життєво важливі органи. Якщо домашній улюбленець виживе, його чекає тривала і дорога реабілітація. У спільноті відкрили збір коштів, щоби допомогти поставити пса на лапи.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: Україна, крадіжка, поліція, київ
В тему