Цього дня відзначають іменини Анна, Микола, Роман, Георгій (Юрій).
Як ім’я вплинуло на формування характеру нинішніх іменинників та яка доля чекає на «винуватців свята»?
АННА (ГАННА)


Ім’я Анна з івриту перекладається як «хоробрість», «сила», «благодать». У християнстві Анна – мати Богородиці, бабуся Ісуса Христа (Богопраматір), дружина святого Іоакима, яка народила дочку чудесним чином після довгих років бездітного шлюбу. Тому ім’я Анна також перекладають як «милість Божа».
Анна за характером безкомпромісна і правдолюбна, а за поведінкою вона – справжній шибеник. У погляді Анни читається пристрасність. З роками жінка стає мудра, немов має якісь таємні знання. Анна, мов пташка: вона невтомно в’є своє гніздечко, працює з однаковим запалом і на роботі, і вдома. Їй властиво жити не тільки своїми, але й чужими клопотами. Часом бажання брати участь у житті інших перетворює Анюту в нестримну пліткарку. Так чи інакше, ця дівчина прагне проявити себе як жертовна натура. Однак це не заважає залишатися їй акуратною і уважною.
Анна прямо випромінює доброту. Це головна риса її характеру, і проявляється вона з дитинства. Дівчинка із задоволенням доглядає за тваринами, уявляє, що ляльки – це молодші діти. Підростаючи, вона з готовністю допомагає старшим, виручає їх із складних ситуацій. Внутрішня енергія Анни виливається в віру, милосердя і розуміння інших. Саме тому дівчина здатна на любов до хворого, пияка або невдахи. Причому про свій вибір не пошкодує ні разу і буде покірно нести свій хрест, присвячуючи своє життя допомозі нещасному. Анна здатна повернути людині прагнення жити, боротися і радіти досягнутому. Все, що відбувається навколо, незмінно хвилює Анну. Вона завжди в центрі подій.
Анна інтроверт. Вона рідко піддається чужому впливу. Пам’яті Анни може позаздрити кожен. За складом мислення дівчина – аналітик Вона не пропускає навіть незначних подій, а завдяки привабливості та чарівності легко схиляє людей на свій бік. Дівчина з цим ім’ям примхлива і вимоглива. Вона передчуває події і заворожує своєю чарівністю.
Слід не забувати, що у Ганни немає строгих моральних принципів. Вона вважає,що норми поведінки вона спокійно може змінювати на свій розсуд. Правда, завжди залишається дбайливою і чуйною людиною. Турботи рідних і близьких – це все одно, що її турботи. Навіть коли цими якостями зловживають, Анна не тримає образи.
У відносинах вона стримано-пристрасна, бурхливі пориви для неї рідкість. Часто Анна має привабливу зовнішність і безліч шанувальників. Однак нав’язувати їй свою любов марно, дівчина робить вибір самостійно. Для Анни нормально мати і чоловіка, і коханця одночасно. Дівчина на повному серйозі вважатиме, що зберігає вірність обом. Часто перший шлюб Анни розпадається, що може надовго вибити її з колії. Зі свого боку Анна завжди чесна і віддана чоловікові, але грубості, хамства з боку партнера пробачити не зможе. Найчастіше вона замикається в собі і чекає кращих часів.
Діти стають для Анни справжнім захопленням. Вона добре вміє шити. Їй подобається красиво одягати себе і дітей. Найчастіше Анна знаходить своє покликання в медицині. Може стати інженером або вчителькою. Відмінно розповідає і змушує себе слухати. У роботі вона сумлінна і віддана своїй справі. Найкраще їй вдається робота з людьми. Свою енергію Анна частіше витрачає на благополуччя близьких людей, забуваючи про себе.
МИКОЛА
Ім’я походить від давньогрецького імені Ніколаос, що перекладають як «переможець народів».
Микола з дитинства росте міцним і здоровим, хворіє рідко. Не пристає з капризами до батьків, напевно, тому вони не завжди приділяють Миколі достатньо часу. Навчається добре з усіх предметів. Серед однолітків його вирізняє сила, активність і кмітливість.
Труднощі переборює без сторонньої допомоги. Врівноважений, працьовитий і працездатний. Микола може опанувати будь-яку професію, буде добре заробляти.
Простий у спілкуванні, товариський. На посаді керівника Микола жорсткий і навіть деспотичний. Підлеглі побоюватимуться його. У стані гніву погано контролює себе і здатний наламати дров.
РОМАН
Ім’я походить від латинського слова «романус», що означає «римський, римлянин».
У дитинстві Роман часто хворіє, можливі навіть небажані ускладнення, тому батькам необхідно стежити за здоров’ям хлопчика. У зв’язку із частими пропусками занять у Романа можуть кепсько йти справи в школі, тут теж йому може знадобитися допомога.
Роман не терпить у житті одноманітності. Він раптово може перервати навчання в інституті й піти працювати. Чимось захопившись, загоряється й намагається захопити своєю витівкою інших.
ЮРІЙ (ГЕОРГІЙ)
Ім’я походить від давньогрецького слова «георгос», що означає «хлібороб».
У дитячому віці Георгій тримається трохи осторонь своїх однолітків.
Уміє вислухувати співрозмовника, йому можна довіритися в особливій ситуації. Він може зберегти чужу таємницю. Здатний добре викладати свої думки в писемній формі. У будь-якій роботі дуже ретельно й серйозно ставиться до дорученої справи.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.