Американка із синім волоссям встановила новий музичний рекорд (фото, відео)

Американка із синім волоссям встановила новий музичний рекорд (фото, відео)

Американська співачка Біллі Айлиш випустила свій дебютний повноформатний альбом.

Про це повідомляє Clutch.

Молода американська співачка Біллі Айлиш стала популярною в 2018 році. У віці 16 років вона підписала контракт з лейблом Universal Music Publising Group, який видає багатьох західних артистів, і почала будувати кар'єру. За рік дівчина з синім волоссям встигла так сильно полюбитися західному (і не тільки) слухачеві, що днями встановила новий рекорд в Apple Music (програмі для скачування музики на IOS).

В передзамовленні нову платівку співачки замовили цілих 800 тисяч чоловік.

Біллі Айлиш народилася в 2001 році. Дитинство дівчинка провела в Лос-Анджелесі, а її батьки – актори і музиканти. Вокалом Біллі стала займатися з восьми років, коли її віддали в дитячий хор, а вже з 11 вона стала складати власну музику. Першою випущеної композицією Біллі стала пісня Ocean Eyes, яку для своєї власної групи написав її старший брат.

Її дебютний міні-альбом вийшов у 2017 році. Тоді ж з'явився кліп на одну з композицій з платівки. Біллі припала до душі американському слухачеві, так що музичні критики стали називати її артистом UpNext (іншими словами висхідною зіркою).

Біллі Айлиш стала голосом нового покоління. Дівчина з синіми волоссям, блакитними очима і важкими століттями стала сьогоденні героєм нашого часу - для підлітків по всьому світу співачка зараз ікона стилю. Її пісні розповідають страшні історії, що нагадують сюжет фільмів жахів про підлітків, а кліпи просякнуті нібито чорною магією.

Але Біллі дуже мила і життєрадісна 17-річна дівчина. Просто вона знає чого хоче.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оголена Каменських в мотузках та вогні: новий кліп співачки рве мережу

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: рекорди
В тему