Відео

Повідомили, коли вакцина від COVID-19 з'явиться в Україні

Повідомили, коли вакцина від COVID-19 з'явиться в Україні

Заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що при позитивному результаті вакцина від коронавірусу в Україні з'явиться у березні 2021 року.

Відповідне відео опубліковано на YouTube-каналі Олесі Боцман.

За словами Віктора Ляшка, на даному етапі мова йде лише про третю фазу клінічних випробувань препарату, коли вакцина може бути досліджена на добровольцях.

"В Україні також розглядається можливість проведення третьої клінічної стадії досліджень... Я говорив і буду говорити, що, коли вона буде випробовуватися, я буду одним з перших добровольців", - прокоментував санітарний лікар України.

Віктор Ляшко впевнений, що вакцина буде якісною і подарує надію на життя без потреби в комплексі обмежувальних протиепідемічних та режимних заходів.

В Україні на даний момент також розробляються препарати, які зменшують летальність нової хвороби. В країні вже зареєстровані дослідження чотирьох подібних ліків.

Важливо розуміти, що мінімальний термін виходу вакцини на ринок від початку випробувань - 18 місяців. При найкращому результаті медичний препарат з'явиться наступної весни.

Друзі! Підписуйтесь на наш канал в Telegram та сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Читайте також
Все про: Україна, коронавірус
В тему