На Вінниччині дворічний хлопчик з Могилів-Подільського пережив клінічну смерть і тиждень був в реанімації на апараті ШВЛ.
Про це повідомляє "ТСН".
У лікарню в райцентрі хлопчик потрапив у дуже важкому стані.
"Дитина протягом 20 хвилин була без свідомості. У неї була клінічна смерть. Проводилися реанімаційні заходи. Була штучна вентиляція легенів, було продовжено лікування. На десяту добу ми побачили поліпшення", – розповів анестезіолог Олег Хухла.
Зараз хлопчик знаходиться в обласній лікарні Вінниці. Лікарі кажуть, що він одужує.
Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.
«Мамо, відпусти мене. Я більше не можу…»
17 Червня 2026
Вітчим за зґвалтування 11-річної падчерки, доньки загиблого військового, отримав довічне
11 Червня 2026
Побачила вві сні дитину і вдочерила дівчинку
9 Червня 2026
На Волині судитимуть батька-одинака за знущання з дитини
4 Червня 2026
Реклама







