Відео

Святкування в ресторані закінчилося поножовщиною (відео)

Святкування в ресторані закінчилося поножовщиною (відео)

В Голосіївському районі Києва, в ресторані Papa Nico стався конфлікт на грунті ревнощів – чоловік почав бити свою дружину прямо на очах у відвідувачів, а потім схопився за столовий ніж.

Як повідомив «Інформатор», інцидент у ресторані стався ввечері в четвер, 19 вересня.

У закладі відпочивала компанія з двох чоловіків та двох жінок, з ними було також двоє дітей. Попередньо, це були батьки дітей, а також їх опікуни. Одна з пар була в стані сильного алкогольного сп'яніння і в якийсь момент вони почали вести себе агресивно і неадекватно.

Жінка приревнувала свого супутника до іншої жінки, і вони почали конфліктувати прямо в ресторані. Чоловік в ході сварки наніс жінці кілька ударів, і за неї заступився ще один учасник компанії. Тоді розгніваний чоловік схопився за столовий ніж і почав погрожувати всім присутнім.

Адміністрація ресторану відреагувала на конфлікт і натиснула тривожну кнопку. На місце події прибули співробітники охоронної компанії.

Дебошира змогли заспокоїти лише з застосуванням фізичної сили, а після цього – викликали поліцію. Частина компанії разом з дітьми покинула ресторан, а побита дружина раптово встала на бік свого коханого і почала кидатися на охорону і знімальну групу. В результаті – герої скандалу постраждали, а решта присутніх відбулися переляком.

Неадекватного чоловік передали патрульній поліції для з'ясування всіх обставин.

Все про: Україна, київ, суспільство
В тему