В центрі уваги

Фракційне лазерне омолодження: Сучасний підхід до збереження молодості

Фракційне лазерне омолодження: Сучасний підхід до збереження молодості

Апаратна косметологія є однією з найсучасніших галузей естетичної медицини, що надає широкий спектр процедур для покращення стану шкіри, корекції вікових змін та усунення різних косметичних недоліків. Фракційне лазерне омолодження – це революційна методика, яка дозволяє глибоко і водночас безпечно впливати на шкіру, стимулюючи природні процеси регенерації та вироблення колагену. Більше інформації про апарати можна дізнатися на цій сторінці - https://medicalaser.com.ua/katalog-tovarov/apparaty-po-tehnologiyam/co2/. Використання лазера в косметології дозволяє не лише досягти видимих результатів, але й забезпечити мінімальний реабілітаційний період, що робить процедуру все більш популярною серед пацієнтів різного віку.

Особливості процедури

Фракційне омолодження відрізняється від традиційних лазерних методик тим, що вплив на шкіру здійснюється не суцільним потоком, а «фракціями» – частими мікропучками світла. Це дозволяє обробити лише певні ділянки шкіри, залишаючи між ними невеликі зони інтактної тканини. Такий підхід сприяє швидкому загоєнню та зменшує ризик побічних ефектів. За рахунок цього апаратна косметологія стає більш популярною ніж карбоксітерапіята інші класичні методики.

Під час процедури лазерний промінь проникає у глибокі шари дерми, створюючи мікротравми, які стимулюють вироблення нового колагену та еластину. Це призводить до розгладження зморшок, поліпшення текстури шкіри та підвищення її пружності. Крім того, процедура допомагає зменшити пігментацію, звузити пори та покращити загальний колір обличчя.

Кому рекомендовано та що очікувати

Фракційне омолодження лазером рекомендовано всім, хто бажає поліпшити стан своєї шкіри та позбутися вікових змін. Основними показаннями для проведення процедури є:

 1. Вікові та мімічні зморшки та складки. Процедура ефективна для корекції як поверхневих, так і глибоких зморшок.
 2. Гіперпігментація. Лазер допомагає усунути нерівний колір шкіри та зменшити пігментні плями.
 3. Рубці. Комплекс процедур дозволяє значно покращити вигляд шрамів, включаючи післяопераційні та постакне.
 4. Втрата пружності шкіри. Процедура допомагає підтягнути і зміцнити шкіру, підвищуючи її еластичність.

Після процедури можна запускаються процеси вироблення колагену та еластину, що робить шкіру більш пружною та підтягнутою. Максимальний терапевтичний ефект настає через кілька тижнів після проходження курсу, оскільки відбувається регенерація.

Переваги та недоліки

На сьогоднішній день все більше косметологічних центрів в Україні купують для себе сучасне обладнання для виконання фракційного омолодження за допомогою лазера. Даному факту є цілий ряд пояснень:

 • пацієнт може побачити суттєві покращення шкіри вже після першої процедури;
 • завдяки фракційному впливу, шкіра відновлюється значно швидше, ніж після традиційних лазерних процедур;
 • процедура є відносно безпечною та підходить для різних типів шкіри;
 • лазерне омолодження дозволяє досягти значних результатів у корекції вікових змін та інших косметичних дефектів.

Для об’єктивності оцінки крім переваг слід виділити и недоліки, які має процедура:

 • досягти максимального ефекту можна після комплексу сеансів.
 • процедура є досить дорогою, що може бути недоступно для деяких пацієнтів.
 • рідко можуть виникати такі побічні ефекти, як почервоніння, набряк або лущення шкіри.

На практиці професійні косметологи проводять попереднє обстеження пацієнта, що дозволяє виявити особливості шкірі та розробити індивідуальний план терапії. При цьому лазер виконуються персональні налаштування лазера, що дозволяє отримати максимальний результат и мінімізувати потенційно можливі ризики.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

В тему