В центрі уваги

Фільтр для води механічного очищення

Фільтр для води механічного очищення

Чи можна пити водопровідну воду? Це питання останнім часом собі задають все більше жителів нашої країни. Дехто стверджує, що вода яка подається в наші квартири є цілком придатною для вживання. Інші ж твердо переконані, що пити воду з-під крана не можна бо вона може викликати різні хвороби. Практика все-таки показує, що якість води централізованого постачання залишає бажати кращого. Саме тому багато людей віддають перевагу пляшковій. Але не в кожного є така можливість. До того ж вода в пляшках не завжди є під рукою. Тому якщо ви все-таки користуєтесь водою з-під крана то повинні максимально захистити себе від негативного впливу. Перший крок на шляху до чистої води – це встановлення фільтру механічного очищення.

Що таке механічний фільтр та як він працює?

Механічний фільтр для очищення води – це прилад який ефективно очищає водопровідну воду від таких забруднень як пісок, іржа, та від інших шкідливих домішок. Фільтри для води механічної очистки – це далеко не розкіш, а скоріше необхідність. Такий фільтр повинен бути встановлений у кожному домі. Він є першочерговим бар’єром на шляху до чистої води. Такий фільтр за своїм виглядом подібний до невеликого ситечка, через яке проходить вже очищена вода. Далі вода потрапляє до спеціальної камери, у якій проходить більш ретельне очищення.

Основні види фільтрів механічного очищення

Механічні фільтри бувають сітчастими, колонними, а також картриджними. Кожен з них має свої особливості про які поговоримо далі. Сітчасті фільтри для води відрізняються від інших своєю компактністю і мають порівняно невелику вартість. До основних переваг можна віднести той момент, що такі фільтри мають найвищу швидкість очистки води серед вищеперерахованих. Серед плюсів таких фільтрів – їх довговічність. Металева сіточка яка очищає воду довго служить і рідко потребу є заміни.

Колонні механічні фільтри для очищення води теж швидко фільтрують воду, але вони більші за розміром ніж сітчасті. Механічні картриджні фільтри більш компактні ніж колонні. Вони мають невисоку вартість, але очищають воду дуже повільно. Придбати механічні фільтри для очищення води можна на сайті filter.ua. Тут ви знайдете великий вибір магістральних фільтрів як для холодної так і для гарячої води. Замовляйте фільтри на сайті компанії за доступними цінами зі зручною доставкою по Україні.

Друзі! Підписуйтесь на нашу сторінку Фейсбук і будьте завжди в курсі останніх новин.

Все про: вода
В тему